• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

ellen100p

Użytkownicy
  • Zawartość

72
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Licznik lajków.

O ellen100p

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Co się dzieje jak ktoś nie zda szpilek za 3 terminem?
  2. Nazwisk nie pamietam i nie zapisałam, ale 1 z p. Patrycją, 2 z panem Mariuszem (chyba), a trzeci z p. Beatą W jeśli dobrze pamiętam
  3. To może Ty zdradzisz, jak poradzić sobie z tymi "łatwiejszymi szpilkami"? I pytanie do wszystkich. Za tydzień kolokwium ze statystyki. Z 1 i 2 zajęć nie wynikało nic, za to na 3 pełen kosmos :tysiąc różnych planów statystycznych itp. Co na tym kolokwium będzie? Czego się nauczyć? Mówiliście, że ogólnie biofiza jest lajtowa, a tu takie rzeczy. Czuję się oszukana ^^
  4. Innowacja na anacie - brak kolokwiów teoretycznych, tylko szpilki, a na koniec semestru semestralka z całej teorii ^^ Nie wiem czy to lepiej, czy gorzej. Ps: Jakieś sposoby jakim cudem zdać te szpilki ?
  5. Haha czy tylko ja widzę, że trwa to wszystko razem krócej niż w zeszłym roku? Gdzie jest haczyk?
  6. W Gdańsku Jeny no pocieszajcie hahah
  7. A powiedzcie (tutaj zwracam się o odpowiedzi większej liczby osób), naprawdę jest tak, że nie ma na nic czasu? Internet, obejrzenie odcinka serialu, zrobienie porządnego obiadu czy też zwykły odpoczynek? Bo już sama nie wiem, co myśleć... Mama mnie właśnie tak straszy (jest lekarzem) : będziesz siedzieć i rąbać wiedzę od rana do nocy i od nocy do rana... Zaczynam się bać.
  8. Oświeci mnie ktoś? Jak jest immatrykulacja 30 września (środa) to od kiedy będą zajęcia? I gdzie tu jeszcze ta inauguracja (cokolwiek to jest, bo już się gubię) ?
  9. Calvin, zgłaszasz się na ochotnika do odprowadzania? haha
  10. Merciness, dzięki Pocieszyłaś mnie Idę do Katowic
  11. A powiedzcie mi, są na studiach osoby bardziej spokojne? Bo ja np. nie jestem za bardzo imprezowa, w nocy wolę być we własnym domu, boję się wracania po ciemku. W związku z tym mam lekkie kłopoty w nawiązywaniu kontaktów i trochę się obawiam, że ciężko mi będzie się zżyć z ludźmi, którzy będą się już od września integrować i że zostanę sama...
  12. Czy studia są bardzo stresujące? Wiem, że to zależy od osoby, ale tak ogólnie?
  13. I skąd wziąć ten identyfikator?