• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

enuo

Użytkownicy
  • Zawartość

27
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Licznik lajków.

O enuo

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

• Kto
    operator koparki ręcznej

1. A jak oceniasz uczelnie - pierwsze wrażenie?
  2. Orientuje się ktoś czy jeżeli nie zapisałem się na WFu to jest możliwość, żebym był w grupie z kimś, kto się zapisał na niego? Dzięki z góry za odpowiedź.
  3. Ale ja nie piszę osobom, które poprawiały już te cztery razy, bo skoro po tylu razach im się nie udało, to sami powinni dojść do wniosku, że coś jest nie tak. Napisałem, że "jeśli się przyłoży, to na pewno się uda", gdyż moim zdaniem, jeśli się koleżanka dostatecznie mocno postara, to uda się poprawić o te kilka procent, aby dostać się na lek czy stome. A to, że każdy człowiek powinien zdawać sobie sprawę z własnych możliwości, to jest zupełnie inny temat. Tutaj po prostu wyraziłem swoją opinie.
  4. Nie wiem, ale sądzę, że tak będzie i przedstawiłem swoją opinie na forum. Każdy jeśli się bardzo postara może napisać maturę na wystarczający procent, jak nie za pierwszym razem, to za którymś na pewno. Tym bardziej, że koleżance nie dużo zabrakło, więc skoro tysiącom ludzi, którzy zaczynają naukę od zera się udaje, to czemu jej miałoby się nie udać?
  5. To są dobre wyniki i nie masz co się przejmować gadaniem innych. Masz szansę się dostać w tym roku na stomę na PUM (o ile tam składałaś). Jeśli się nie uda, to poprawiaj - jak się przyłożysz, to dasz radę na pewno.
  6. PROGI 2015/2016 na kierunku lekarskim (STACJONARNE) Białystok (UMB): 184 (biologia 87%) / 180 (biologia 92%) Bydgoszcz (CM UMK): 88.35 Gdańsk (GUM-ed): 185 (biologia 92%) / 180 (biologia 92%) / 179 Kraków (CMUJ): 247 / 242 Warszawa (WUM): 248(biologia 78%) / 245.8 (biol. 92%) / 245.8 (biol. 87%) Szczecin (PUM): 178 Łódź (UMED): 362 Poznań (UMP): 186 (średnia ocen 4,62) / 182 (średnia 4.88) Katowice (ŚUM): 178 (biologia 90%) / 174 (biol. 82%) Lublin (UM-Lub): 185 / 180 (biologia 87%) / 177(87%) Wrocław (UM-Wroc): 282(matematyka 90%) / 278 / 276 (matematyka 98%) / 275 (mat. 98%) / 275 (mat. 82%) Olsztyn (UWM): 478 Rzeszów (UR): 186 Kielce (UJK): 182(biologia 87%) / 175 (biologia 87%) Zielona Góra (UZ): 187 (suma centyli)
  7. Na sprzedaż mam: BIOLOGIA: 1. Bukała "Trening przed maturą. Komórka: skład chemiczny i struktura." wyd. Omega - 15zł 2. Bukała "Trening przed maturą. Fizjologia roślin." wyd. Omega - 15zł 3. Bukała "Trening przed maturą. Bezkręgowce." wyd. Omega - 15zł 4. Biologia na czasie 1 podręcznik zakres rozszerzony wyd. Nowa Era - 15 zł 5. Biologia na czasie 2 podręcznik zakres rozszerzony wyd. Nowa Era - 12 zł 6. Biologia na czasie 3 podręcznik zakres rozszerzony wyd. Nowa Era - 10 zł Za komplet 30 zł 7. Vademecum MATURA 2015 Biologia Zakres rozszerzony wyd. Operon - 35 zł 8. Biologia 2 podręcznik zakres rozszerzony wyd. Operon - 10 zł 9. Vademecum maturzysty Biologia E. Pyłka-Gutowska - 12 zł CHEMIA: Repetytorium maturzysty zakres P i R "zdasz na 100%" wyd. Greg - 12 zł Vademecum nowa MATURA 2015 zakres rozszerzony wyd. Operon - 20 zł Powtórka przed maturą Chemia zadania zakres rozszerzony P.Kosztołowicz wyd.Oficyna Edukacyjna - 20 zł Zbiór zadań zakres P i R chemia 2 wyd. Operon - 10 zł Zbiór zadań z chemii zakres rozszerzony Pazdro brązowy - 15 zł To jest chemia 1 zakres rozszerzony wyd. Nowa Era - 15 zł To jest chemia 2 zakres rozszerzony wyd. Nowa Era - 10 zł Za komplet 20 zł Zapraszam zainteresowanych na pw, można się do ceny dogadać, przy większych zamówieniach przewidziane zniżki i jakieś bonusy, typu pomoce naukowe i inne.
  8. Właśnie, The Wire - wiedziałem, że o czymś zapomniałem. Jak już jesteśmy w temacie to ogólnie wszystkie seriale HBO (Dolina Krzemowa, Boardwalk Empire, True Detective w szczególności) trzymają poziom. Wysoki poziom.
  9. Do tych "miłośników seriali" najprawdopodobniej się zaliczam. Mogę podać kilka moich ulubionych: Breaking Bad - chyba każdy zna ten dramat o nauczycielu chemii. Po prostu mistrzostwo, choć ciężki serial. Band of Brothers - serial o kampanii E 506 pułku, 101 dywizji powietrznodesantowej. Bardzo dobre efekty specjalne, gra aktorska, świetnie oddaje realia wojny, w w tle wywiady z prawdziwymi członkami tej kampanii. Suits - dosyć lekki serial prawniczy. Zaletą na pewno są wyraziści bohaterowie, których nie da się nie lubić, błyskotliwe dialogi, wspaniała gra aktorska. Person of Interest - serial opowiada o geniuszu informatycznym, miliarderze, który zatrudnia byłego, uznanego za zmarłego agenta CIA, aby pomógł mu zapobiegać zabójstwom. Opis nie powala, pierwszy sezon to wstęp, ale drugi, a szczególnie trzeci sezon to mistrzostwo. Shameless [uS] - czarna komedia o rodzinie, której ojciec jest alkoholikiem i dzieci same muszą o siebie zadbać. Polecam, wspaniale łączy komedię z dramatem.
  10. Bez przesady, takie duże to one znowu nie jest.
  11. Rozważam wybór tego uniwersytetu i byłbym wdzięczny, gdyby jakiś student wypowiedział się czy jest zadowolony ze studiów tam, może opowiedział coś o studiach, ale i o mieście.
  12. OKE Gdańsk już są Bio 88 Chem 87
  13. Hah, ja właśnie dzisiaj zacząłem oglądać, już po raz setny chyba, starą trylogię. Tak poza tym to oglądałem ostatnio "Strażników Galaktyki" i mogę spokojnie polecić.
  14. Wyszło mi tyle samo Niby nie pisali nic o zaokrąglaniu, ale i tak wg mnie nie dostaniemy maxa za to zadanie.
  15. Dobra, już się orientuje mniej-więcej, dzięki za pomoc.