1 post in this topic

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz • Podobna zawartość

  • Przez adunia
   Najnowsze produkcje kinowe takie jak "Joker" , "Ptaki Nocy" , "Proceder" i wiele więcej dostępne do pobrania na https://filmy-seriale.net/.
  • Przez Kajus
   Witajcie :*

   Jestem zupełnie nowa na forum dlatego chciała bym zadać Wam pewnie pytanie 
   Od września będę uczennicą klasy maturalnej w liceum, na profilu biologiczno- chemicznym, są to przedmioty, które chce zdawać na maturze i w dalszych planach mam składanie papierów na fizjoterapię a AWF w Krakowie, dlatego do sedna:
    
   Czy ktoś z Was ma jakieś opinie na temat tego wydziału i całej uczelni, czy jako studentka będę miała dużo ewentualnych zajęć wymagających sprawności ruchowej i czy wybierając się na taki kierunek trzeba popracować nad kondycją  

   Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi    
    Pozdrawiam Serdecznie 
  • Przez Marsilka
   Cześć,
    
   napisałam krótką notkę dla przyszłych studentów biotechnologii. Czego możecie się spodziewać, a czego nie dowiecie się z uczelnianych folderów. Zapraszam również absolwentów do zabrania głosu w dyskusji.
    
   technologiasmaku.wordpress.com/2015/07/05/byc-czy-nie-byc-naukowcem-kilka-uwag-do-rozwazenia-dla-przyszlych-studentow-ar/
    
   Pozdrawiam,
   M
  • Przez Yokoshi
   Witam serdecznie,
    
   Jestem tutaj nowy. Właśnie chciałem się troszkę rozgrzać w pisaniu i mam pytanie jakie macie podejście do diety, jako biolodzy, chemicy czy osoby związane z medycyną. Czy podchodzicie do swoich posiłków jakoś inaczej, czyli próbujecie je jakoś zbilansować czy odżywiacie się na ślepo jak większość społeczeństwa?
    
   Pozdrawiam
    
    
  • Przez Ego_Sum
   Całkiem ciekawa strona (także kanał na YT), na którym prof. Martyn Poliakoff (http://en.wikipedia.org/wiki/Martyn_Poliakoff) wraz ze swoimi współpracownikami opowiada po kolei o wszystkich pierwiastkach z układu okresowego. Można zobaczyć jak wyglądają pewne rzadkie pierwiastki, których w normalnych okolicznościach prawie nikt nie widuje.
   http://www.periodicvideos.com/index.htm