JanekJanek

Fizyka - zadania i arkusze maturalne

1 post in this topic

Hej wszystkim :)

Będę pisał w tym roku maturę z fizyki i z tego powodu poszukuję zbiorów/stron z zadaniami maturalnymi, takiego rodzaju, jakie pojawiają się na maturze, najlepiej z rozwiązaniami. Najbardziej odpowiadają mi miejsca, gdzie zadania są poukładane ze względu na działy, co poprawia czytelność.

Jak dotąd znalazłem tylko książki "Teraz Matura - zadania i arkusze maturalne" oraz próbne matury Nowej Ery. Widziałem też książki z arkuszami Operonu, ale słyszałem, że są niedokładne i pełne błędów.

Czy ktoś mógłby mi polecić darmowe/płatne miejsca (zarówno strony internetowe jak i zbiory) z przygotowanymi zadaniami stricte maturalnymi/arkuszami egzaminacyjnymi? Jeśli chodzi o zbiory, to zależałoby mi, by takowy zawierał tylko zadania czysto maturalne. Niestety mam wiele do nadrobienia i w przeciągu ośmiu miesięcy nie zdążę przerobić wszystkiego rodzaju zadań.

Szukałem też strony ze wszystkimi ubiegłymi maturami, wraz z tymi poprawkowymi oraz próbnymi, jednak wiele z miejsc zawiera tylko części z niektórych lat. Czy ktoś zna jakąś całościową bazę? Będę wdzięczny za każdą pomoc.

Pozdrawiam!

P.S. Jako że istnieją dwa tematy, które wydają mi się odpowiadać do mojego postu ("Matura z fizyki" oraz "Fizyka") i nie wiem, w którym należy go zamieścić, zrobię to w obydwu. Proszę o usunięcie niepotrzebnego, z góry przepraszam za problem.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz