• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Franky

Użytkownicy
  • Zawartość

3
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Franky

• Urodziny

Kontakt

• GG
    1826270

Informacje profilowe

1. Ego Sum - komore zamierzam wykorzystac przy hodowli roślin owadożernych i/lub docelowo do gatunków akwariowych Towarzysz Damian - wysłałem list na konto firmy solis o oferte hurtową, jako, że kupuje na firme, może dadzą jakieś niższe ceny spoko poczekam na schemacik, aż tak bardzo mi się nie spieszy... oczywiście dam zdjęcia jak będę montował, pozdrawiam Franky
  2. Ok, dzięki przyda się, chociaż myślałem o waszej konstrukcji, bo ze zdjęć widzę, że jest nieco inna niż ta na schematach... Jeszcze proszę o odpowiedź na pozostałe pytania, z góry dziękuje --- pozdrawiam Franky
  3. Mam w planach montowanie komory laminarnej diy dlatego chciałbym was zapytac o kilka rzeczy: skąd kupiliście: filtr hepa h13 o wymiarach 60x30 lub większy, grubości około 7cm (?) nie mogę znaleźć! znajduje tylko takie do odkurzaczy jakich wymiarów macie filtr kieszeniowy, bo ja znalazłem tylko taki do komór lakierniczych BLOWTHERM o wym.1195 x 595 x 20 i pytanie z innej beczki, czy dalibyście rade rozrysować w schemacie, jak jest połączona komora z całą resztą (filtr kieszeniowy i komora gdzie jest filtr hepa, jak to połączyć?) z góry dziękuje Franky