• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Janek5

Użytkownicy
  • Zawartość

11
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Janek5

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. U mnie też czasem spotykam te dziwne owady skąd się one biorą? Jak powstają?
  2. Polecam środki do zwalczania mrówek z RAID. Na dłuższy okres czasu u mnie pomagało gdy mrówki chodziły po ścianie i chodniku. W domu dobre są takie saszetki z proszkiem czy jakoś tak, mrówki to wabi po czym się trują i problem z głowy.
  3. Pieski zresztą mają podobnie jak i inne zwierzaki. W łożysku po porodzie są cenne witaminy czy jak to tam nazwać. I samiczka w ten sposób utracone wartości odżywcze z powrotem odzyskuje w pewien sposób.
  4. Też tak miałem kiedyś. Pierwszy raz się z tym spotkałem. Zazwyczaj samiczka odrzuca młode od siebie i na tym pozostaje. Ale wtedy po prostu zjadła małego. Też mnie to zszokowało. Zazwyczaj inne zwierzaki tak robią, ale żeby pies? Nie wiem... Uznałem to po prostu za normalnych odruch i na tym pozostałem.
  5. Mam takie pytanko. W jaki sposób można wyhodować mech? Raczej nasion ani niczego podobnego nigdy nigdzie nie widziałem. A mech sobie rośnie tu i tam w ogrodzie. I chciałem spróbować wyhodować go jakoś. Pomożecie?
  6. W Polsce słabo widzę Twoją przyszłość po tym kierunku. W Polsce tego typu specyfikacje moim zdaniem są słabo rozwinięte. Myślę, że w innych bardziej znanych i lepiej rozrośniętych państwach znajdziesz lepszą pracę, lepiej płatną.
  7. A właśnie, odnośnie naszych zwykłych biedroneczek. W tamtym roku obsiadły mi całą zewnętrzną ścianę domu. Przez całą zimę miałem je w domu do dziś. O tak o wychodzą sobie z zakamarków, codziennie kilka spokojnie wyrzucam z domu. Jak się można tego pozbyć? Dlaczego one obsiadły ścianę? Był to okres letni, wakacje dokładnie.
  8. O to mi dokładnie chodziło. Wczoraj byłem zaliczać sprawdzian i poszło mi całkiem dobrze, +3 za to dostałem, także ja się z ocenki cieszę. Dziękuje Ci za pomoc.
  9. A mógłbyś mi wytłumaczyć jak to rozrysować? Muszę się tego nauczyć na poprawę sprawdzianu i mam z tym troszkę problemów. Od czego mam zacząć?
  10. Pomożecie mi z zadaniem? W zadaniu napisane jest, że mama jest nosicielką, tata jest chory. Z tego trzeba obliczyć prawdopodobieństwo, że synowie będą daltonistami. o co chodzi w tyn genotypie i fenotypie? Jak mam to zapisać? Z czego to wynika?
  11. Uważam, że najlepiej jest się uczyć wzrokowo co gdzie się znajduje. Kucie na pamięć nie ma sensu bo tym sposobem nauczysz się czegoś na chwilę albo będzie Ci się wszystko mylić. Wzrokowo wiesz co gdzie się znajduję. Nawet jak ktoś pyta Cie na wyrywki to nie pomylisz się a na pamięć uczysz się ciągiem.