• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Jardir

Moderator
  • Zawartość

23
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Jardir

• Tytuł

• Urodziny

Kontakt

• GG
    50408866

Informacje profilowe

Ostatnie wizyty

1 641 wyświetleń profilu
  1. Jak sie pojawi to zescreenuje ale juz od jakiegoś czasu problemu nie ma
  2. Ja używam mozilli, i co prawda nie ma ostrzeżen przed wirusami, lecz zamiast biomista wchodzi mi na jakąś stronę z reklamą. Dopiero za drugim razem jak chce wejsc to normalnie moge. Dodam, że dzieje się tak tylko w przypadku biomista.
  3. Jak widać - otworzyli.
  4. Mój znajomy poprawiał mature będąc na farmacji ładnych pare lat temu, bo rok temu skończył leka na UMP Wszystko sie da jak ktoś chce, to jest tylko kwestia organizacji czasu i ustalenia właściwych priorytetów w danym momencie No i nikt nie mówi, że jest łatwo.
  5. W tym roku z chemii jest mała zmiana, mianowicie z tego powodu, że kolos z teorii był do tej pory za trudny, można się z niego zwolnić na dwa sposoby. Albo mieć zaliczone wszystkie kartkówki w pierwszym terminie (bez popraw) i wystarczy mieć z nich średnią 3.0, albo mieć średnią 4.0 (i można je mieć poprawiane). Sam kolos z zadań faktycznie prosty, jak ktoś pisał mature to spokojnie sobie poradzi, dochodzi tylko minimalnie więcej nowego (łatwego) materiału.
  6. Tez to mialem ostatnio na studiach, i pewnie moglbym pomóc, ale nie pobieram plików od nieznajomych ;d
  7. Jeśli chodzi o teorie to ja przygotowywałem się tylko z NE, i faktycznie był niedosyt jeśli chodzi o teorie, nie mówiąc już o zadaniach obliczeniowych. Braki widziałem przy rozwiązywaniu matur, jak nie wiedziałem czegoś w zadaniu z teorii to notowałem na kartce i doczytywałem w internecie albo pytałem innych. Ale takich rzeczy niewiele było jednak, więc dałem radę jakoś. Jakbym miał polecić inny podręcznik to nie polecę bo nie korzystałem Do zadań obliczeniowych za to poleciłbym Kosztołowicza, taki niebieski, wszystkie zadania pokazane jak rozwiazywac krok po kroku i potem łatwo można robić zadania z wszystkich innych zbiorów.
  8. uprzedził mnie
  9. 1 mol gazu ma 22,4dm3 a nie 24,4
  10. No właśnie, ja np nie miałbym z tym problemu jakby lekarz czy pielęgniarka mieli tatuaż, ale już np pielęgniarka kojarzy mi się z kimś takim łagodnym, opiekuńczym itp i trudno mi jest sobie wyobrazić taką z dziarą Z tym, że są pewnie ludzie którym by tatuaż u lekarza czy pielęgniarki przeszkadzał typu starsze osoby itp
  11. W kielcach 3800 osob założyło konto, z czego opłaty rekrutacyjnej dokonało 3025 Z zielona górą może być podobnie i tych chętnych pewnie okaże się mniej bo trzeba było dostarczyć dokumenty przed rekrutacją osobiście lub pocztą no i stosunkowo późno się ludzie dowiedzieli, że w zg otwierają leka w ogóle W mieście nie byłem nigdy ;d
  12. to są schematyczne reakcje ktore sa rozpisane w kazdym podreczniku, a kolor jonów w roztworach i ich odczyn trzeba zapamiętac
  13. ja wstep taki napisalem: Wiekszosc ludzi uwaza ze mają całkowita kontrle nad swoim zyciem. W Biblii czytamy ze Bog dal nam wolna wole, a stare przyslowie mowi ze czlowiek jest kowalem wlasnego losu. A jak jest w rzeczywistosci? Moim zdaniem, na losy człowieka przede wszystkim maja wplyw siły dzialajce niezaleznie od niego. Potwierdzenie swojego stanowiska odnajduje w literaturze. Teza jest niezgodna oczywiście z moją prywatną opinią, ale łatwiej to było uzasadnic w oparciu o lalke
  14. No ja bym potrzebował klucz odpowiedzi do tego pilnie