• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

joemonster

Użytkownicy
  • Zawartość

3
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O joemonster

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Wzoru podobno nie uznają na maturze Najlepszym sposobem byłoby wyprowadzić wzór, czyli wykonać dokładnie te same obliczenia co ty, tylko bez liczenia: C = n/V d = mr/V -> V = mr/d C = nd/mr n = ms/M C = dms/Mmr C = Cp * d / M * 100% i teraz dopiero podstawiasz Co do twojego rozwiązania, to uczepiłbym się przejścia:V = m/d V = 98/1,0661 ja to rozumiem, ale musisz albo napisać słownie, że wykonujesz obliczenia dla jednostki roztworu dla której m=M a V=Vm albo po prostu zapisać, że dla m=M V=Vm bo tutaj jako tako nie masz podanej żadnej objętości ani masy więc jeżeli zakładasz, że liczysz dla jakiejś wybranej objętości to musisz to zapisać. Ale najlepiej robić to ogólnikami bo to się i tak skraca, więc po co liczyć 5 razy skoro można raz?
  2. Po wakacjach idę do gimnazjum i najbardziej boję się tych przedmiotów ,ponieważ chcę iśc do liceum na kierunek biol chem
  3. Ludzie spokojnie robią usa bez zbytniego oszczędzania za 15-20k na 3 tyg z wynajętym samochodem, normalnym spaniem w hotelach, braniem droższych biletów itp. Ja bym poczekał na dobre promo biletowe i wtedy zostaje spory zapas $. Jak się nie boisz ukraińskich linii to teraz jest promo na wawa-nowy jork-ateny za ok tysiaka +drobne na dolot z aten do pl