kajakozi

Język angielski - kurs

6 posts in this topic

Witam was wszystkich bardzo serdecznie, niedługo jestem zmuszona wyjechać za granicę, dlatego chciałabym podszkolić swój język angielski. Najbliżej mnie (mieszkam w Krośnie) znajduje się Active Learning. Czy ktoś z was korzystał z ich oferty? Jaka atmosfera? I jak idzie nauka? Są jakieś postępy?

0

Napiszę trochę nie na temat: planuję wybić ci tego rodzaju kursy z głowy ;)

1. Angielski jest bardzo prostym językiem

2. Do nauki angielskiego w sieci jest mnóstwo materiałów dostępnych za darmo

3. Do nauki wymowy wystarczy ci słownik z notacją fonetyczną i filmy z napisami (a lepiej bez)

Chodziłem kiedyś na kurs angielsiego i do dzisiaj szkoda mi tego tysiąca złotych, bo chyba tyle zapłaciłem za rok. Gramatyki i słownictwa jesteś w stanie nauczyć się sama. Lektora potrzebujesz jedynie do nauki wymowy, chociaż, zważając na umiejętności językowe naszych rodaków, zdecydowałbym się raczej na jakieś materiały w oryginalnej, angielskiej wersji językowej lub pomoc native speakera.

0

Wszystko zależy od twojego obecnego poziomu języka. Przejście z takiego A1 na komunikatywne B1/B2 nie jest łatwe samemu, ale już z B1 na B2/C1 można dość łatwo - seriale, seriale, seriale :D Po obejrzeniu 10 sezonów Przyjaciół każdy podskoczy na wyższy poziom :P

0

ja nauczyłem się angielskiego dzięki oglądaniu filmów po angielsku albo filmów na YT.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz