• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Kamilz125

Użytkownicy
  • Zawartość

21
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Kamilz125

• Tytuł

• Urodziny 27.01.1993

Informacje profilowe

1. No no, witamy Gratuluję i zapraszam do czynnego udziału w życiu forum
  2. Kto już nie wyrabia? (ja)

3. Tak długo jestem na forum, a zapomniałem się przywitać Trochę za późno, ale jest Mam na imię Kamil, lat 19, mieszkam niedaleko miasta Oświęcim (małopolskie) na wsi. Interesuje się biologią i anatomią. Kręci mnie poznawanie anatomi człowieka jak i zwierząt (czyli "jak to wszystko działa" ). Ciekawe forum jak i portal, widać, że ekipa prowadząca zna się na tym temacie. Gorąco pozdrawiam! P.S: Jak tam po sylwestrze? B)
  4. witaj
  5. Każdy lubi odznaczać się tym, że założy swój własny temat, w którym będzie mógł opisać siebie dokładnie i bez pośpiechu. Lepiej widzieć opis w temacie całej osoby, niżeli szukać po postach. Wg mnie nie ma o czym dyskutować.
  6. I jak po świętach? :) Najedzeni? :P

1. chemia
    2. Kamilz125

Kamilz125

Mi jeszcze karpik został, mmmm! Tzn parę upieczonych dzwonków, które zaraz sobie podgrzeję i skonsumuję.

7. Dziękuje i ja również dokładam się do życzeń Życzę wszystkim użytkownikom oraz ekipie biomist.pl dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności oraz szczęśliwego, nowego 2013 roku!
  8. Witaj Matt, miło Cię poznać To jak, pomożesz mi?
  9. Mąż wraca z pracy wcześniej niż zwykle i zastaje żonę leżącą w pościeli. - Co się stało, kochanie? - Źle się czuję, więc położyłam się do łóżka. - To dlaczego leżysz naga? Poczekaj, zaraz wyjmę z szafy twoją koszulę nocną. - Tylko nie z szafy, tam straszy! Mąż otwiera szafę i widzi gołego sąsiada. - No wiesz, Stefan? Nigdy bym się po tobie tego nie spodziewał. Żona chora, a ty ją jeszcze straszysz!
  10. Miał być grill, miałobyć fajnie a jest jedna wielka ciapa i błoto. Deszcz, potem doszedł do tego wszystkiego jeszcze grad i burza.. no i ani grilla ani nic nie udało się zrobić :(

11. Witam serdecznie, Tasiu
  12. Kobieta na forum! Jakże mi miło Witaj wśród swoich
  13. Przepraszam, że odświeżam/odkopuję temat, ale użytkownicy jak będą mieli coś ważnego do napisania to sami przyjdą Wg. mnie nie ma co się przejmować - jesteście 1 dobrym źródłem (Jako forum oraz portal biomist), na którym osoby zdające tenże materiał będą pisały Bynajmniej ja. Jestem o tym przekonany.
  14. Witamy na pokładzie!
  15. Serdecznie witam Zostań z nami na dłużej, nie pożałujesz Na pewno nauczysz się czegoś nowego