• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

kozaczek1010

Użytkownicy
  • Zawartość

12
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O kozaczek1010

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. I przechowywac bede go w naczyniu Dewara - tak na marginesie... Pozdrawiam
  2. Dziekuje.Ciekły azot jest mi potrzebny na pokazy fizyczne które organizuje w jednym z miast- odpowiedz dla towarzysza damiana
  3. Bardzo ciekawe... Muszę więcej poczytać o tym kwasie magicznym. Dzięki za info.Na pewno się przyda. ;]
  4. Hejka.Czy moziecie mi powiedziec jak pozbyc sie ,muszek owocowek? Sloik z woda i z cukrem nie daje pozytywnych rezultatow.Pomozcie ps.przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z komorki:)
  5. Czy mozecie mi powiedziec gdzie mozna kupic ciekly azot w polsce i jakie trzeba miec pozwolenia? ps.przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z komorki
  6. A wiesz czy te sklepy sprzedaja tez na zamowienie? ps.przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z komorki
  7. W tej chwili studiuję i też wam to polecam.Ja studiuję programowanie i już zarabiam ok 5 tys miesięcznie.Pamiętajcie by wybrać kierunek który lubicie a będzie wam łatwo szło... Pozdro
  8. Może można by wprowadzić jakiś system punktowy za posty i tematy.Wtedy więcej osób pisało by na forum.Wzorem może być forumowisko.pl Mają oni nagrody niezbyt cenne takie jak np.Kufel do piwa.Za taki kufel trzeba napisać np 200 postów.Rozumiecie o czym mówie? Pozdrawiam Kuba
  9. Ostatnio powstała teoria polegająca na tym że małe cząstki czyli neutrina są szybsze od światła.Co otym myślicie? Ja akurat miałem zaszczyt być na wykładzie Dr Nikodema Popławskiego który wystąpił w Discovery Science i w Polsacie i on uważą że to nieprawda. Neutrina nie mogą być szybsze od światła gdyż nie można ich nawet porównywać.Światło jest falą i nie ma masy a neutrina masę mają.Co o tym myślicie? Pomóżcie rozwiązać mi ten problem. Pozdrawiam Kuba
  10. Czy interesowaliście się kiedyś Superkwasami? Ja ostatnio się w nie zgłębiłem i dowiedziałem się paru rzeczy. Superkwasy to np.:kwas fluorosiarkowy,triflatowy itd... A jakie znacie ich zastosowania? Czy one wogóle mają jakieś zastosowanie? Wypowiadajcie się jak możecie... Pozdrawiam Kuba
  11. Zgadzam się z jednym z mówców. Te spory są bez sensu... Teoretycznie można uznać że Fizyka jest WSZYSTKIM... prawda? Przecież np.: sama chemia to Fizyka Elektronów Walencyjnych więc nie widzę sensu tych sporów... Pozdrawiam Kuba
  12. Witam A czy móglbyś umieścić jego zdjęcie? Chcialbym wiedzieć ponieważ wtedy może rozważę twoją propozycję. Dziękuję Serdecznie Pozdrawiam, Kuba
  13. Hej,Nazywam się Kuba i mam 21lat. Interesuję się grami komputerowymi,programowaniem oraz chemią nieorganiczną(jednak nie jest związana z moim zawodem) Mieszkam pod Warszawą. Pozdrawiam wszystkich fanów Chemii Pozdro