• 0
junikon

krwawiące dziąsła

Question

8 answers to this question

• 0

wg mnie przede wszystkim zbyt twardą szczoteczką najcześciej. Ale co do leczenia to i tak się musi temu przyjrzeć stomatolog, jesli zmiana szczoteczki nie pomoże.

0

• 0

Wynika to z wspomnianej przez mego poprzednika zbyt twardej szczoteczki a także z niewłaściwej techniki mycia zębów.

Przyczyną krwawienia z dziąseł mogą być też stany zapalne dziąseł, paradontoza, awitaminozy, choroby wątroby, problemy z krzepliwością krwi czy cukrzyca.

0

• 0

Wprowadź sobie pastę ajona, zmień szczoteczkę na miękką, a w krótkim czasie wszystko powinno się całkowicie odmienić. Krwawienie dziąseł nie jest problemem z którego ciężko wyjść - mnie się udało dawno temu, później pozostała już ta sama pasta, a problem nie wrócił. Wszystko jest kwestią odpowiendiej dbałości o zęby.

0

• 0

Potwierdzam - przechodziłam przez dokładnie ten sam problem i rzeczywiście się udało. Testowałaś tą pastę?

0

• 0

Sądząc po dacie wpisu, to raczej się już tematem nie zainteresuje ;-)

Krwawienie dziąseł irytuje i pojawia się zazwyczaj wtedy, kiedy jest najmniej potrzebne ;/

Ale naprawdę wystarczy systematyczne mycie dobrą pastą, do tego miękka, często zmieniana szczoteczka i problemu nie odczujecie.

0

• 0

Krwawienie dziąseł to pierwsza przyczyna ich choroby. Czesto prowadzi do paradontozy. Na Twoim miejscu skontaktowałabym się ze swoim lekarzem stomatologiem. Jeśli jednak nie zamierzasz tam się wybrać, to proponuję Ci pastę Elmex, lub Lacalut. Naprawdę zadziała. Co do szczoteczki, to radziłabym wymieniać często. Ona jest skupiskiem bakterii. Ogranicz również używanie past wybielających na tą chwilę i płukaj usta szałwią.

0

• 0

Zgadzam się z pwyzszymi opiniami,jeżeli już teraz widzisz i czujesz że krwiawią ci dziąsła,należy czy m prędzej udac sie do lekarza stomatologa który doradzi odpowiednią i skuteczną pastę.

0

• 0

Oczywiście, że tak. Przecież dzisiaj powinniście zrobić wszystko, co tylko będziecie w stanie, by odpowiednio zadbać o Wasze zęby. Jeśli zbagatelizujecie tak ważne kwestie, to później mogą pojawić się problemy, które już trudniej będzie opanować. Na pewno mogę Wam zasugerować, byście zajrzeli do https://www.rdent.eu/uslugi/implanty-zebow/  i pomyśleli o konsultacji w tak sprawdzonym gabinecie. Będziecie z tego bardzo zadowoleni. 

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz