• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Krystian1shou

Użytkownicy
  • Zawartość

1
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Krystian1shou

• Urodziny

Informacje profilowe

• Zainteresowania
    boks, zapasy,kolarstwo,medycyna,nauka, podróże
  • Kto
    LO Biol-chem

1. Cześć, od września idę do 3 kl. LO o kier. biol-chem, czyli w tym roku zdaję maturę, w wakację, odpoczywam, ale ostatni miesiąc przeznaczam na powtórzenie (takie mini) i wygląda ono tak: 31-06.08 = Kinetyka chemiczna + węglowdory 07-13.08 = Roztwory 14-24.08 = Reakcje w wodnych roztworach 25-03.09 = Zw. nieorganiczne + wiązania chemiczne + w między czasie przerabiać sobie 2kl. 31-06.08 = Funkcjonowanie roślin 07.08-13.08 = Różnorodność bezkręgowców 14.08-24.08 = różnorodność bakterii wirusów,protistów i grzybów 25.08-03.09 = funkcjonowanie rośli i zwierząt + Genetyka do końca mieć (omega) + powtórzyć ekologię. a od 4 września iść zgodnie z planami maturalnymi + uczyć się wiadomo z lekcji na lekcje / na lekcje Będę sobie tylko to powtarzał z podręczników i robił zadania z pazdry a z biologii z witowskiego, wraz z moją korepetytorką która uczy mnie chemii i biologii napisaliśmy plan, na 35tyg ciężkich powtórek z chemii i z biologii, ten plan jest wymagający ale efektywny - moim celem jest minimum. 85% z chemii i biologii bo chciałbym studiować medycynę lub iść np. na farmacje. Plan mam ułożony, do tego planu mam książki, jest ich trochę bo do samej chemii jest 8 książek (ćwiczeń) większość z strony pazdry + jakieś inne. z biologii 5 książek z ćwiczeniami (3x witowski 1x z nowej ery taki zbiór i 1x jakiś inny) oczywiście takich małych książeczek "zadań maturalnych" które dają do podręczników nie liczę. Jedyne czego potrzbuje do motywacji, a plan z korepetytorką się powiedzie. I TERAZ SCHODY. - Matematyka ! Od września będę chodził na korepetycje z matematyki z którą zawsze miałem problemy, zawsze potrzebowałem więcej czasu na materiał, potrzebowałem zadań, zawsze miałem z matmy 2... myślę że nie byłoby tej 2 gdybym.. miał zbiory cwiczeń, jakieś dobre . słyszałem o książkach (do podstawy) które mają po 1-2tyś zadań. Chciałbym matematykę zdać na 80%. Macie jakieś porady co do nauki matematyki a najlepiej zbiory dla tych którzy chcą zdawać podstawę? jakieś książki które rozjaśnią to i owo? wiem, że będę chodził na korki, ale chciałbym jeszcze samemu coś robić. Znam siebie, swoje możliwości, jestem trochę leniwy ale gdy na prawdę mi na czymś zależy a mi naprawdę na tej maturze zależy to wiem, że wycisnę te %. Ale potrzebuje pomocy. Jakieś rady?