Dolczii

Kupowanie notatek- jest sens?

2 posts in this topic

Jest sens kupowania notatek? Starsi koledzy upewniają nas żeby ich nie kupować chociaż z drugiej strony inni (z tego samego roku) oferują sprzedaż. Głównie chodzi mi o Białystok -  co więcej czy nie lepiej robić swoje?

0

Nie studiuje co prawda w Bialymstoku i nie analityke medyczna, ale z notatkami jest tak jak komu odpowiada. Przydaja sie, ale da sie przezyc bez, bo w trakcie roku ktos cos zwykle kupil i daje kserowac. Czasem fajnie wiedziec jak cos mialo wygladac na sprawozdaniu czy jakies rysunki na biologii np.u nas. A studiuje farmacje, wiec czesciowo na analityce bylo to samo na poczatku, wiec kolezankom z analityki tez z tego co wiem przydawaly sie materialy, ale dobraly sie w akademiku do jednego segmentu i mialy jedne materialy na w tym przypadku 3 osoby.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez -MatMati-
      W tym temacie zamieszczane będą progi na kierunku: ANALITYKA MEDYCZNA na poszczególnych uczelniach.

Bardzo proszę o nie zamieszczanie w tym temacie żadnych innych postów niż tych, które informują o ostatnim progu punktowym na danej liście. Proszę o niezamieszczanie postów w tym temacie związanych z analityką medyczną. W tym celu proszę o założenie nowego tematu. Posty które będą nieadekwatne do tytułu tego wątku będą usuwane.

Poniżej wpisuje schemat miast przy których należy dopisywać próg na liście czyli osobę z najniższą ilością punktów, która dostała się przy określonej liście. Kolejno obniżające się progi proszę wpisywać stosując "/"ukośnik, warunek jaki trzeba spełnić z najniższą ilością punktów, proszę wpisywać w nawiasie np. 120(chemia R 72%). Wpisując próg proszę go wyróżniać kolorem CZERWONYM.

PROGI 2016/2017 na kierunku analityka medyczna (STACJONARNE)

Białystok (UMB):

Bydgoszcz (CM UMK):

Gdańsk (GUM-ed):

Kraków (CMUJ):

Warszawa (WUM):

Szczecin (PUM):

Łódź (UMED):

Poznań (UMP): 141

Katowice (ŚUM):

Lublin (UM-Lub):

Wrocław (UM-Wroc):
    • Przez orange99
      Witam, byłby ktoś w stanie rozwiązać te 3 zadania? Uprzejmie proszę!

1. Napisz reakcję między wodorotlenkiem magnezu a kwasem azotowym V, zdysocjuj otrzymaną sól. Oblicz stężenie molowe jonów w 0,03-molowym roztworze tej soli, zakładając, że α=1.
      2. Oblicz [H+], [OH-] oraz pH w 0,2 molowym roztworze KOH.
      3. Oblicz stężenie kwasu octowego CH3COOH, jeżeli wiadomo, że α=1% a stała dysocjacji kwasu octowego K=1,77∙10-5.
    • Przez ponka
      Cześć
      w ramach fakultetu z USG jako studenci Wydziału Weterynarii możemy przebadać za darmo Twoje zwierzątko. Z chęcią obejrzymy od środka każdy gatunek, niezależnie od płci, wieku, rasy, wielkości. Wszystkie zwierzęta mile widziane! Jeśli masz w domu przyjaciela i masz trochę czasu w środę ok godz 11-13, to napisz do mnie, a za darmo wykonamy pod okiem specjalistów badanie USG.

• Przez dendrocoelumlacteum
      studentka medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oferuje:

multimedialne fiszki z zakresu podstawy programowej z biologii

ucz się nowocześnie!
      dzięki programowi Anki nawet nie zauważysz, kiedy opanujesz materiał! inteligentny system powtórek jest tak zaprojektowany, że wiedza szybciej przechodzi do pamięci długotrwałej. Dzięki niemu uczysz się tylko tych części materiału, których jeszcze nie opanowałeś - jest to ogromna oszczędność czasu!
      Program jest darmowy i można z niego korzystać bez ograniczeń na komputerze i smartfonie - ucz się wtedy, kiedy i gdzie Ci wygodnie! nauka może być przyjemna!

W skład zestawu wchodzi 11 talii z podtaliami - łącznie ponad 17 tysięcy! fiszek, w tym około 2 tysiące obrazków.Uwaga, gratis 589 fiszek z chemii!

Kupujesz wiedzę z kilkunastu książek (głównie Omega - Trening przed maturą) w atrakcyjnej formie, przystosowanej do przyjemnej nauki, tworzoną przeze mnie przez 3 lata nauki.

Przykładowe fiszki:

po otrzymaniu wpłaty, przysyłam Ci kartę pamięci 4gb! z fiszkami, ze względu na wielkość pliku.

Ogromnie polecam, dzięki nim dostałam się na medycynę, mimo że byłam na mat-fizie!

jeśli masz jakieś pytania, proszę napisz na kroofka17@gmail.com - odpisuję do pół godziny!