• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

lalosia

Użytkownicy
  • Zawartość

12
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O lalosia

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Haha dzięki a jak tam wasze samopoczucie przed matmą?
  2. Dobrze by było. Mogą nawet te punkty b odjąć byle by pracy nie skreślili..
  3. Błędem jest jak napisałam więcej argumentów niż 3 w rozprawce? Bo ja dałam dwa inne teksty kultury i tak się teraz zastanawiam czy mi to uznają
  4. Mam dokładnie to samo. Zaczynam czytać opracowania lektur to myślę o biologii, wezmę biologię i dochodzę do wniosku, że z chemii nic nie umiem i tak tylko zmieniam książki z przed nosa zamiast usiąść do jednej i się porządnie wczytać
  5. Ojej to Ci zazdroszczę Ja cały dzień się zbieram żeby do cukrów usiąść i cały czas jest coś ciekawszego do zrobienia
  6. 20 dni do biologii, 28 do chemii a ja mam tyle do powtórzenia
  7. Rejestrowaliście się już na jakichś uczelniach?
  8. Wiecie może coś na temat rekrutacji na nowych uczelniach na medycynę np Rzeszów? One będą miały swoją stronę internetową?
  9. Wybiera się ktoś z was do szczecina?
  10. Na jakim etapie powtórek z bio jesteście?
  11. Trzeba mieć hodowlę, znajomy moich rodziców ma taką hodowlę i zarabia na tym naprawdę dużo, jego kotki są juz kupione zanim kotka urodzi i wiele z nich trafia do zagranicznych rodzin. No ale fakt jak każdy interes to też może nie wyjść, chociaż sądzę że jeżeli tak kochasz koty i będziesz wkładał tyle miłości w pracę to Ci się uda
  12. Rein możesz założyć hodowlę jakiś rasowych kotków, wiem że mogą być z tego niezłe pieniądze i robisz to co kochasz