• Podobna zawartość

• Przez jaga
      Jakie są kryteria przyznawania stypendiów? Szczególnie interesuje mnie naukowe. Co poza średnią jest brane pod uwagę? Jaka średnia jest minimalna, by zacząć o tym myśleć? Jestem po pierwszym roku. Na stronie uczelni nie znalazłam odpowiedzi. Jak ktoś ma informacje na temat socjalnego, to również chętnie przeczytam
    • Przez -MatMati-
      W tym temacie zamieszczane będą progi na kierunku: LEKARSKI na poszczególnych uczelniach.

Bardzo proszę o nie zamieszczanie w tym temacie żadnych innych postów niż tych, które informują o ostatnim progu punktowym na danej liście. Proszę o nie zamieszczanie postów w tym temacie związanych z kierunkiem lekarskim. W tym celu proszę o założenie nowego tematu. Posty które będą nieadekwatne do tytułu tego wątku będą usuwane.

Poniżej wpisuje schemat miast przy których należy dopisywać próg na liście czyli osobę z najniższą ilością punktów, która dostała się przy określonej liście. Kolejno obniżające się progi proszę wpisywać stosując "/"ukośnik, warunek jaki trzeba spełnić z najniższą ilością punktów, proszę wpisywać w nawiasie np. 120(chemia R 72%). Wpisując próg proszę go wyróżniać kolorem CZERWONYM.

PROGI 2015/2016 na kierunku lekarskim (STACJONARNE)

Białystok (UMB):

Bydgoszcz (CM UMK):

Gdańsk (GUM-ed):

Kraków (CMUJ):

Warszawa (WUM):

Szczecin (PUM):

Łódź (UMED):

Poznań (UMP):

Katowice (ŚUM):

Lublin (UM-Lub):

Wrocław (UM-Wroc):

Olsztyn (UWM):

Rzeszów (UR):

Kielce (UJK):

Zielona Góra (UZ):

• Przez Dellarin
      Heej wszystkim, rozpromieniona szczęściem zakładam ten wątek ; ) W zeszłym roku był bardzo popularny (na biologu), więc zapraszam wszystkich kandydatów na ŚUM na kierunek lekarski do integracji ; ) Piszcie coś o sobie, skąd jesteście, gdzie się wybieracie, czy Kato czy Zabrze, jak wyniki i ogólnie o wszelkich kwestiach rekrutacyjno-studencko-integracyjnych ; )
      Ściskam wszystkich mocno
    • Przez TomBaker
      Witam
      od razu zaznaczam ze jest to moj pierwszy post

Chiacialbym sie czegos dowiedziec na temat przejscia z trybu niestacjonarnego na stacjonarny,
      Czy jest to wgl moziwe?
      Jeśli tak to na jakich zasadach sie to odbywa ze szczegółami ( wszelkie informacje jaki posiadam to tzw, slyszałem że,, itp)
      Jesli to moziwe prosiłbym o jakis akt prawny który o tym mówi
      Dziekuje
    • Przez persil1991
      Niniejsza tabela przedstawia progi na kierunek lekarski w latach 2010-2014 oraz aktualne wymagania rekrutacyjne na rok 2015/16.