• Podobna zawartość

  • Przez jaga
   Jakie są kryteria przyznawania stypendiów? Szczególnie interesuje mnie naukowe. Co poza średnią jest brane pod uwagę? Jaka średnia jest minimalna, by zacząć o tym myśleć? Jestem po pierwszym roku. Na stronie uczelni nie znalazłam odpowiedzi. Jak ktoś ma informacje na temat socjalnego, to również chętnie przeczytam
  • Przez -MatMati-
   W tym temacie zamieszczane będą progi na kierunku: LEKARSKI na poszczególnych uczelniach.
    
   Bardzo proszę o nie zamieszczanie w tym temacie żadnych innych postów niż tych, które informują o ostatnim progu punktowym na danej liście. Proszę o nie zamieszczanie postów w tym temacie związanych z kierunkiem lekarskim. W tym celu proszę o założenie nowego tematu. Posty które będą nieadekwatne do tytułu tego wątku będą usuwane.
    
   Poniżej wpisuje schemat miast przy których należy dopisywać próg na liście czyli osobę z najniższą ilością punktów, która dostała się przy określonej liście. Kolejno obniżające się progi proszę wpisywać stosując "/"ukośnik, warunek jaki trzeba spełnić z najniższą ilością punktów, proszę wpisywać w nawiasie np. 120(chemia R 72%). Wpisując próg proszę go wyróżniać kolorem CZERWONYM.
    
   PROGI 2015/2016 na kierunku lekarskim (STACJONARNE)
    
   Białystok (UMB):
    
   Bydgoszcz (CM UMK):
    
   Gdańsk (GUM-ed):
    
   Kraków (CMUJ):
    
   Warszawa (WUM):
    
   Szczecin (PUM):
    
   Łódź (UMED):
    
   Poznań (UMP):
    
   Katowice (ŚUM):
    
   Lublin (UM-Lub):
    
   Wrocław (UM-Wroc):
    
   Olsztyn (UWM):
    
   Rzeszów (UR):
    
   Kielce (UJK):
    
   Zielona Góra (UZ):
    
  • Przez Dellarin
   Heej wszystkim, rozpromieniona szczęściem zakładam ten wątek ; ) W zeszłym roku był bardzo popularny (na biologu), więc zapraszam wszystkich kandydatów na ŚUM na kierunek lekarski do integracji ; ) Piszcie coś o sobie, skąd jesteście, gdzie się wybieracie, czy Kato czy Zabrze, jak wyniki i ogólnie o wszelkich kwestiach rekrutacyjno-studencko-integracyjnych ; )
   Ściskam wszystkich mocno
  • Przez TomBaker
   Witam
   od razu zaznaczam ze jest to moj pierwszy post
    
   Chiacialbym sie czegos dowiedziec na temat przejscia z trybu niestacjonarnego na stacjonarny,
   Czy jest to wgl moziwe?
   Jeśli tak to na jakich zasadach sie to odbywa ze szczegółami ( wszelkie informacje jaki posiadam to tzw, slyszałem że,, itp)
   Jesli to moziwe prosiłbym o jakis akt prawny który o tym mówi
   Dziekuje
  • Przez persil1991
   Niniejsza tabela przedstawia progi na kierunek lekarski w latach 2010-2014 oraz aktualne wymagania rekrutacyjne na rok 2015/16.