• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Lily96

Użytkownicy
  • Zawartość

37
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Licznik lajków.

O Lily96

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Dziękuję bardzo za odpowiedź
  2. Macie może do polecenia jakieś książki do ekologii, podstawy budowy roślin, podstawy zoologii bezkręgowców i kręgowców i biologii człowieka?
  3. Zakończone: Dr House - klasyk, mój ulubiomy, mogę go oglądać dniami i nocami do tego stopnia, że już na początku wiem na co choruje pacjent How I met your mother - świetni serial, jednak im dalej tym gorzej... Miami medical - dobre akcje, ale czasami główny bohater zanudza swoimi przemyśleniami, szkoda, że jest to tylko jeden sezon Czekając niecierpliwie na kolejny sezon: Once upon a time - tak jak napisał kolega wyżej ;)Przyszły sezon zapowiada się ciekawie Chicago fire - o strażakach, zaczęłam ze względu na aktora z Housa Game of thrones - chyba każdy zna, czekając na następny sezon czytam książki The 100 - przyszłość, po wojnie nuklearnej, która zniszczyła planetę, ludzie muszą zamieszkać w przestrzeni kosmicznej i wysyłają na Ziemię grupę nieletnich przestępców w celu kolonizacji. Ogólnie spoko, gdyby nie te "wątki miłosne" Zaczęte: Breaking Bad - obejrzałam połowę odcinka i jakoś mnie nie zachwyciło, ale może wrócę The Walking Dead - obejrzałam kilka odcinków jak do tej pory Może jeszcze sobie jakieś przypomnę to dopiszę
  4. Wybiera się ktoś może na biologię do Wrocławia?
  5. Właśnie chemii się boję najbardziej na studiach... Ale w końcu to studia biologiczne
  6. Jakoś od zawsze chciałam do Wrocławia i to jedyne ogarnięte miasto w okolicy A miałaś chemię w liceum? Czy tak jak ja tylko w pierwszej klasie?
  7. Ja jak już będę składać na biologię to do Wrocławia A co zdawałaś na maturze jeśli można wiedzieć?
  8. Hej Ja się jeszcze nie zdecydowałam :/ A ty? Masz już wybrane miasto?
  9. Oj tak to to już jest przegięcie No ale Pitagoras, tangensy, delta i można działać
  10. Kurcze, ale nawet jak by było to mam nadzieje, że w miarę łatwe będzie bo niektóre to mi mózg niszczą
  11. Od mojego nauczyciela I w sumie już nie wiem czy olewać takie zadania czy jednak je robić
  12. Nie chcę zakładać nowego wątku dlatego pytam tu, gdzie są obeznane osoby: to prawda że nie będziemy mieli na matmie zadania z prędkością? Tego co zawsze jest na końcu i czego większość się obawia
  13. Ja właśnie na próbnym miałam pełno pomysłów, a teraz tylko "Zbrodnia i kara" w głowie... Dopiero jak skończyłam pisać olśniło mnie, że przecież Edyp... Co będzie to będzie Teraz czas ma matmę
  14. Lalka ale jakiś dziwny fragment dali mi to wgl tam nie pasowało...
  15. TAK i to bardzo... Nie wiem już sama za co się zabrać to zabrałam się za maturę.. Stwierdziłam jednak że to nie ma sensu bo same głupoty pisałam... Boże nawet nie wiem co dalej robić i cały czas tylko siedzę... Chyba jednak poczytam coś z ekologii ale i tak przerwę w połowie bo stwierdzę, że to nie ma sensu