• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

lukasz23341

Użytkownicy
  • Zawartość

6
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O lukasz23341

• Tytuł

• Urodziny

Kontakt

• GG
    3235208

Informacje profilowe

1. Narkotyk miękki czy twardy?? Takie stwierdzenia to za czasów komuny się używało. Ja osobiście jestem za legalizacją, ale nie wszystko dla wszystkich. Jeśli ktoś nierozsądnie będzie używał, to nawet komputer uzależnia, i może doprowadzić do śmierci.
  2. A ile kosztuje ciekły azot? Sprzedawany jest na litry? Czy jakieś szczególne dawki? Bardzo mnie to interesuje ;d
  3. Mnie osobiście zastanawia, czy można by genetyką się na prawdę dobrze bawić. Wiadomo, dobry sprzęt etc. Ale czy na przykład : Można by tak zmodyfikować kurczaka, żeby zamiast piór, miał łuskę ryby, skrzydeł kolejną parę nóżek, dodać mu uzębienie, albo nawet i powiększyć do rozmiarów człowieka. Po prostu, czy da się genetycznie przerobić zwykłą kurę, w dinozaura
  4. Moim zdaniem elektrownie jądrowe w Polsce już dawno powinny zostać wybudowane. Proszę spojrzeć na Francję, kraj, w który owych elektrowni jest mnóstwo. Nie można od razu zakładać, że będzie katastrofa, bo to do niczego nie prowadzi. Równie dobrze można powiedzieć ,, A, i tak umrę, zabiję się już teraz" Sens jest ten sam. Kiedyś słyszałem, że jedna elektrownia mogłaby zasilić 2/3 Polski. Nie wiem, czy to prawda, ale brzmi obiecująco.
  5. Witam Nazywam się Łukasz i mam 18 lat. Od pewnego czasu interesuję się fizyką, ponieważ na semestr wychodzi mi między 1/2 ;D Mam nadzieję, że w razie pytań, pomożecie
  6. Tęcza ma różne kolory, ponieważ kropelki deszczu, które spadają na ziemię, przepuszczają światło mniej więcej jak pryzmat. Wiązka światła, przechodząca przez kroplę ,, Rozdziela się " , stąd różne kolory Ale to moje zdanie, może ktoś jeszcze się wypowie.