• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

młotek

Użytkownicy
  • Zawartość

6
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O młotek

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. V = 98/1,0661 V = 91,92 cm3 n = m/M n = 98/98 n = 1 mol
  2. W gimnazjum nie masz się czego bać. Tam jest light , w porównaniu do średnich szkół. Przedmioty ścisłe są trudne. Trzeba trochę nad nimi posiedzieć, żeby wszystko dokładnie zrozumieć. Dla chcącego nic trudnego. Nie masz się czego bać, każdego to czeka. W gimnazjum największy problem miałam z fizyką, matematyką i chemią. W liceum idzie mi o wiele lepiej, ponieważ więcej czasu na to poświęcam i staram się coś zrozumieć.
  3. Oczywiście nie muszę tyle wydać, dla mnie to też dużo, ale podałem taką kwotę MAX MAX... O USA myślałem w pierwszej kolejności, najchętniej Miami lub NY. Ale obawiam się, że 8000 zł nie będzie wcale tak dużo na USA. Poza tym pozostaje jeszcze bardzo kłopotliwa kwestia wizy.
  4. Na Kanarach byłem (Teneryfa), Rodos i w Egipcie. Europejskie stolice też staram się pozwiedzać, ale to osobne kilkudniowe wycieczki. Na razie zaliczyłem Paryż i Wiedeń. Teraz raczej chciałbym dalej niż Europa. Przy 10-14 dniach nie chcę przekroczyć 8000 zł na osobę.
  5. Szukam ciekawego miejsca na spędzenie urlopu. Piszcie proszę swoje propozycje Interesuje mnie w miarę egzotyczne, ale i bezpieczne miejsce. Termin: czerwiec Czas trwania: 10-14 dni Może być zarówno wycieczka do zorganizowania samodzielnie, jak i z biurem podróży. Raczej nastawiona na zwiedzanie, podróżowanie, niż przesiadywanie tylko na plaży.
  6. z botanika nie ma wiekszych problemow ale trzeba robic zielnik ze 100 roslinek (na terenowkach mozna duzo okazow upolowac smile.gif ). i oczywiscie lacina, lacina i lacina