• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

makebelieve

Użytkownicy
  • Zawartość

72
  • Ostatnia wizyta

• Days Won

1

makebelieve last won the day on 2 Kwiecień 2015

makebelieve had the most liked content!

Reputacja

3 Licznik lajków.

O makebelieve

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Olusia12- a składałaś wniosek o trójkę? Bo wiem, że niektórym przydzielili pokoje nie takie o jakie składali wniosek.. I boję się, że nie dostanę pokoju razem z koleżanką.
  2. A ktoś coś wie więcej o DS5?
  3. Chodziło mi bardziej o zamianę trójki na dwójkę, bo koleżanka, która dostała się na niestacjo złożyła już wniosek o dwójkę, a ja będę mogła dopiero złożyć jak dostanę się na stacjo i kwestia tego, czy nie zostaną już wtedy same trójki, a zależy nam, żeby być razem w dwójce
  4. Ale w tym cenniku na stronie PUMu nie ma podziału na konkretne DSy to ja już nie wiem.. A, tak w ogóle można próbować zmienić pokój przed zakwaterowaniem jeśli przydzielą mi nie ten co chciałam?
  5. A jeszcze co do atlasu, Netter czy Sobotta? Ktory jest popularniejszy na PUMie?
  6. W jakim języku najlepiej mieć atlas?
  7. Bardziej chodzi mi właśnie o możliwość obejrzenia tych atlasów, bo kupić to ja wolę używany ;> A w którym mniej więcej miejscu na Warszawskiej jest ta księgarnia?
  8. Jest gdzies w Bialym ksiegarnia medyczna, w ktorej mozna obczaic atlasy?
  9. A pomijając standard, jest jakaś różnica między DS 3 a 4? A i co jest na wyposażeniu pokoju/kuchni? Co warto zabrać z domu?
  10. Takie mam jeszcze pytanie.. Trzeba coś umieć na pierwsze zajęcia?
  11. No właśnie, jak to jest z tymi akademikami? Da się spokojnie pouczyć? Jak jest ze standardem, lepszy DS 3 czy 4? Od kiedy można się zakwaterować? I czy w wakacje normalnie można tam mieszkać?
  12. Sofia jesteś wielka! <3 Baardzo dziękuję w imieniu wszystkich pierwszorocznych :*
  13. No właśnie na allegro nowe są po 30 zł i zastanawiam się czy to taka lipa, że mi się rozleci czy można brać ;>
  14. Mam jeszcze jedno pytanie, fartuch (fartuchy?) lepiej kupić na allegro czy w Szczecinie jest jakiś sklep, gdzie można dość tanio (za ile) je zakupić?
  15. Ale jak napiszesz też trochę o 1 roku to nie tylko ja będę wdzięczna