sempervirens

Materiały na I roku BIOLOGII - UJ

6 posts in this topic

Witam.

Potrzebuję listę książek/podręczników akademickich potrzebnych na I roku Biologii na UJ.

Czy Ktoś studiujący Biologię na UJ mógłby mi poświęcić chwilę i wypisać tytuły, o co bardzo bym prosił? :) Jest mi to w tej chwili niezbędnie potrzebne.

Pozdrawiam, Wiktor

0

A moge, bardzo ciekawsko i niegrzecznie bycmoze, zapytac do czego 'niezbednie potrzebna' i to koniecznie 'w tej chwili' moze byc lista ksiazek na rok akademicki, do ktorego poczatku jeszcze o-ho-ho, albo i dluzej?

0

Nie, aż takim kujonem nigdy nie byłem :) Moja szkoła sobie wymyśliła, że w akcie , cytuję "uhonorowania moich zasług" zasponsoruje mi wyprawkę studencką. Na mojej głowie spoczął obowiązek znalezienia tytułów. Tylko, że nawet nie wiem czy mnie przyjmą :(

0

Dobre :D Ale ta wyprawka to mają być koniecznie książki?
Najwyżej je opylisz potem jako nieużywane xD Bo to trochę strata hajsu, książki można wypożyczyć. 

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Podobna zawartość

• Przez megi2601
      Cześć 

W najbliższym czasie mam w planach zakończenie przerabiania "Chemii ogólnej" Atkinsa oraz pozycji "Chemia organiczna - krótki kurs" Harolda Harta. Radzę sobie z nimi całkiem nieźle, aczkolwiek pomijam niektóre trudniejsze zagadnienia (głównie takie które wymagają skomplikowanego aparatu matematycznego jak np. postać całkowa równania kinetycznego). 
      Szukam kolejnych książek tego typu, poruszających różnorakie zagadnienia i działy, raczej opisowych i z ilustracjami, zdecydowanie nie chodzi tu o typowe podręczniki studenckie . Zależy mi na pozycjach osiągalnych w internecie/bibliotekach, mogą być w języku angielskim. Chemia organiczna interesuje mnie najmniej, ale jeżeli znacie jakieś interesujące pozycje to również chętnie się zapoznam.

Dzięki za odpowiedź! 
    • Przez Michał Si
      Witam, bardzo proszę o pomoc w wyborze podręczników do biofizyki i chemii analitycznej dla studentów pierwszego roku Genetyki i biologii eksperymentalnej UW? 
      Oto pozycje które znalazłem proszę o krótkie notki co do tych tytułów, czy je znacie i czy są przydatne? 
      http://allegro.pl/biofizyka-wybrane-zagadnienia-wraz-z-cwiczeniami-i6551844492.html
      http://allegro.pl/chemia-analityczna-tom-1-podstawy-teoretyczne-i-a-i6768917280.html
      http://allegro.pl/chemia-praktyczna-dla-wszystkich-zestaw-3x-i6881641149.html
      Dziękuję i pozdrawiam wszystkich ciekawskich  
    • Przez Qassais
      Materiały które oferuję są bardzo dokładne i przejrzyste (nie jest to ksero odręcznych notatek bądź ksero książek!!), zawierają wiele obrazków oraz schematów, tabeli.

Łącznie ponad 20 działów, około 400 stron. Obejmują cały materiał omawiany w liceum.

Przydadzą się każdemu kto marzy o dostaniu się na medycynę bądź inne pokrewne kierunki. Idealne do przygotowania zarówno do poziomu rozszerzonego jak i podstawowego.

Przystępna cena.

Więcej informacji na PM lub email qassais@gmail.com
    • Przez ponka
      HISTOLOGIA I EMBRIOLOGIA

przy zakupie dorzucam płytkę z materiałami do zaliczenia kolokwiów (zdjęcia szkiełek, prezentacje itp.)

BIOFIZYKA 10zł 

notatki z wykładów + sprawozdania, pytania z egzaminów

CHEMIA gratis

pytania z egzaminów i kolokwiów

HISTORIA WETERYNARII 10zł

materiały do zaliczenia kolokwiów, prezentacje,

pytania z kolokwiów

GENETYKA 5zł

pytania z kolokwium zaliczeniowego + prezentacje + zagadnienia do zaliczenia przedmiotu

AGRONOMIA

notatki z wykładów + prezentacje + pytania z kolokwium zaliczeniowego

Przy zakupie dorzucam gratisowe materiały w formie elektronicznej, np. zdjęcia, prezentacje itp. od koloru do wyboru . Same przydatne rzeczy.

Kontakt priv