• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

matkod

Użytkownicy
  • Zawartość

4
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O matkod

• Urodziny

Informacje profilowe

1. no tak jak to powiedział Ego Sum to się nie opłaca bo to jest jeszcze dość duże ryzyko ale coś się znajdzie potrzeba matką nauk a jak by do zwykłego zacieru dałburaki cukrowe to by było tańsze ale najlepiej by mi pasowało żeby pominąć destylacje bo jak by nie patrzeć destylacja jest zakazana
  2. no tak ale biodizel jest do silników z zapłonem samoczynym a ja mam silnik z zapłonem iskrowym. a może wiecie jak zrobić płynną substancję którą można by było wlać do zbiornika no i oczywiśće tańszą niż 6zł/l
  3. z tego co wiem, to etanol celulozowy robi się z niejadalnych części roślin, typu słoma, siano, a nawet z drzewa. na stronach o których ty mówisz odesłano mnie na strony chemiczne, jak na razie próbuję tradycyjną metodą ze słomą, ale wątpię, że to wypali, a czystość to nie musi być aż taka duża, bo silnik od wsk 125 przepala wszystko
  4. Witam wszystkich! potrzebuję informacji jak można zrobić etanol celulozowy w domowych warunkach, etanol będzie używany jako paliwo zastępujące benzyne. Ortografia i interpunkcja kłania sie w pas!!! // Edit Oxygenium