• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

maturzysta97

Użytkownicy
  • Zawartość

24
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O maturzysta97

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. JAK wygląda różnica pomiędzy płynnością błony komórkowe prokariotów i eukariotow. Wyjaśnić przyczynę
  2. Witajcie, czy ktoś z Was chciałby oddać konto rekrutacyjne na kierunek lekarsko-dentystyczny w POZNANIU ? Oczywiście zwrócę pieniądze Bardzo proszę o wiadomość.
  3. Witam, Chciałabym być już na 100% pewna. Czy istnieje możliwość pisania matury w czerwcu, wcześniej już podchodząc do niej w maju? Tak, aby w razie czego móc polepszyć wynik.
  4. Dziękuję bardzo
  5. Bardzo proszę o pomoc w zadaniu:) Rozwiązanie może być w postaci tabelki z tymże proszę o dokładne wytłumaczenie stosunków molowych,bo z tym mam problem. Zadanie w załączniku.
  6. Zastanawiam się nad doświadczeniem B i dlaczego w kluczu są odpowiedzi : I i IV Proszę o pomoc
  7. Bardzo proszę o nakierowanie mnie, co robię nie tak, gdyż wynik mam nieprawidłowy. Zadanie wraz z moim rozwiązaniem w załączniku.
  8. Cis, bo 2 lekkie podstawniki do góry. DZIĘKI, JUŻ ROZUMIEM
  9. Jest taka zasada???
  10. Bardzo proszę o wytłumaczenie zadania Wiem, że izomerów geometrycznych nie tworzą II i III. Ale jak odróznić tutaj cis i trans??
  11. Nie wiem, czy jest błąd w kluczu czy ja tutaj czegoś nie rozumiem
  12. I pH 0-2,9 a w kluczu jest 4-6 ???
  13. Bardzo proszę o wytłumaczenie zadania. Treść i polecenie w załącznikach. Szczególnie chodzi mi o określenie pH soli nr 1, bo moje myślenie jest sprzeczne z rozwiązaniem w kluczu
  14. Pomóżcie, Jakie monomery wchodzą w skład poszczególnych polikondensatów?