• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Mavcus

Użytkownicy
  • Zawartość

6
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Mavcus

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Tak też odpowiedziałem na egzaminie
  2. A coś takiego: Które zaburzenie dotyczy jednego łańcucha hemoglobiny?: A. Niedokrwistość sierpowatokrwinkowa B. Hemoglobinopatia M C. Talasemia alfa lub beta D. A i B są poprawne
  3. Przerabiam właśnie pytania na egzamin z genetyki i u nas się to pojawiło dwa lata wstecz, ale ja na zajęciach czegoś takiego nie widziałem też, więc jestem super zdziwiony.
  4. Odgrzewam niezłego kotleta tym postem, ale o tych notatkach coś musiałem powiedzieć. Gość chwilami swoją chemię tworzył(bo ja takich rzeczy w żadnej książce nie znalazłem), niestety przed maturą skorzystałem z tego i nie byłem zadowolony, nie jest to żadna antyreklama, bo to nie tak że tam są same błędy. Uważam w każdym razie że notatki słabe, nie przejrzyste, sam tekst jakby bez takiej chęci zobrazowania chemii. Ja sam jak robiłem swoje notatki to połączyłem chyba naście plików z chomika, wycinałem, wklejałem i w końcu coś rozsądnego powstało.
  5. Hej, czy ktoś spotkał się z takim zapisem translokacji: t(9p+;22q-). Co oznacza ten + i -?
  6. Cześć wszystkim, zaglądam na to forum bo przekierowano mnie z innego na którym kiedyś się udzielałem( http://www.forchem.fora.pl/) i stwierdziłem że może warto znowu coś w internetach pobuszować