mieciu-dormowo

Modernatorzy

15 posts in this topic

Forum jak na razie posiada tylko 2 administratorów. Na razie to wystarczy bo jest tylko 58 użytkowników, ale co się stanie kiedy będzie nas więcej ?

Dlatego chciałem się zapytać co z rolą moderatorów. Może w tym temacie będziemy (użytkownicy) składać swoje kandydatury na posadkę ?

Jeśli tak to ja bym chciał zacząć. Sprawnie władam językiem bb code oraz html, komendy java s. rónież nie są mi obce. Prowadzę forum mojego gimnazjum, więc sprawy z prowadzeniem portalów są mi znane. Jeśli będzie zapotrzebowanie na nowych modków, to proszę mi dać szansę : ) Co do aktywności, jestem na forum dopiero od 10 min, ale zobaczycie sami, że będę aktywnym member'em : )

Pozdro !

Proszę pisać bez błędów!!! // Edit: Oxygenium

proszę, zerknij na godzinę opublikowania, ale i tak przepraszam

0

Share this post


Link to post

Faktycznie, chwilowo nie mamy tłumów użytkowników, ale jesteśmy pewni, że Forum rozrośnie się i będzie nas więcej. Tymczasowo nie potrzebujemy moderatorów, ale zapewne w przyszłości pomoc w pracy będzie mile widziana, toteż osoby, które wykażą się pracowitością, zaangażowaniem i uczciwym podejściem do pracy, będą mogły otrzymać funkcję Młodszego Moderatora. Tymczasem pisz teksty, dyskutuj, pokaż, że jesteś dobrym kandydatem na to stanowisko.

I jeszcze dwie ważne sprawy: po pierwsze, praca moderatora nie może kolidować z nauką w szkole, toteż zastanów się, czy obowiązki szkolne pozwolą Ci sie wywiązywać z powierzonej funkcji.

Po drugie:

kandydatury na posadkę

oczywiście napisałeś to żartem? Bo moderatorstwo to nie posada, nie dostaniesz za tą pracę ni grosza, Twoją jedyną zapłatą będzie satysfakcja :)

0

Share this post


Link to post

Może źle to sformułowałem, nie miałem na myśli tego że chcę zarabiać pieniądzę :P Miałem na myśli to, że każdy chętny by napisał coś o sobie i zgłosił swoją kandydaturę na modka, a Wy byście to rozpatrzyli B) Co do szkoły. Bez problemu znajdzie się czas na przybywanie na forum :)

0

Share this post


Link to post

Przepraszam, że odświeżam/odkopuję temat, ale użytkownicy jak będą mieli coś ważnego do napisania to sami przyjdą :)

Wg. mnie nie ma co się przejmować - jesteście 1 dobrym źródłem (Jako forum oraz portal biomist), na którym osoby zdające tenże materiał będą pisały :) Bynajmniej ja.

Jestem o tym przekonany.

0

Share this post


Link to post

Witam

Jak tam się sprawy mają?

Nadal potrzebujecie moderatorów?

Gdyby była potrzebna jakakolwiek pomoc możecie na mnie liczyć :D

Pozdrawiam

0

Share this post


Link to post
Gdyby była potrzebna jakakolwiek pomoc możecie na mnie liczyć :D

jak będzie potrzebna pomoc, to sie zgłosimy do Ciebie :)

z moderatorstwem to jest tak: chętni są, ale jak już się komuś taką funkcje powierzy i kiedyś się poprosi takiego delikwenta o wywiązanie się z obowiązków, to sto wymówek znajdzie, by nie zrobic tego, co do niego należy...

0

Share this post


Link to post

Jako moderator, Twoim obowiązkiem jest "zbieranie śmieci" po użytkownikach. Przetłumacz na nasze. ;-)

0

Share this post


Link to post

Niby banalne pytanie, ale co robi moderator? Jakie są jego zadania, obowiązki? :rolleyes:

moderator: pisze nowe artykuły na stronę główną Portalu Biomist, robi zdjęcia do Galerii, zakłada nowe, ciekawe tematy, pilnuje, by dyskusje nie schodziły na manowce, pilnuje, by ludzie pisali bez byków (a przynajmniej bez ortów), pilnuje, by ludzie wypowiadali sie kulturalnie, reklamuje Biomist gdzie tylko może, nawiązuje kontakty z reklamodawcami, ocenia prace konkursowe, pilnuje ogólnego porządku.

O czymś zapomniałam? ;)

0

Share this post


Link to post

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz