• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Monika18

Użytkownicy
  • Zawartość

9
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Monika18

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

1. Posiada ktoś dobre notatki z genetyli i lub metabolizmu i zechcaiłby sie podzielic??????
  2. Myslicie ze straczy jak zrb witosa z organicznej aby dobrze napisac org na maturze czyli tak sama org na 80%???
  3. 2 kreski znaczy ze nie od zera np dajesz 2 kreski a potem 10 i nast kratka 15.... a nie rb 0,5,10 tylko 2 kreski i od razu 10
  4. hej myslicie ze jak przerobie czlowieka genetyke komoreke ekologie weolucjonizm metabolizm z witosa i jeszcze teraz matura i zrobie wszystkie arkusze to moge liczyc na te 60% z biologii?? ktos pomoze?
  5. hej czy jak przerpobie witosa z organicznej to starczy zeby na maturze zdbobyc z 80% z samej organicznej?
  6. posiada ktoś odpowiedzi do ksiazki chemia pierwisatki i zwiazki niorganiczne zadania przedmaturalne oe? chodzi mi o odp do bloku s i p.
  7. Kebabożerca motywujesz ale chodzi ci o chemie? Dziękuje:*
  8. wiadomo nikt nie powie ze tak bedzie bo moge napisac na 40 a nawet na 80. ale mi chodzi tak orientacyjnie
  9. Mam nadzieję ze sie dostaniesz. Słuchajcie do matury mało czasu. jak myslicie jak przerobie witosa 3 czesi z chemii i obowiazkowe doswiadczenia plus matury z ubiegłych lat to uda mi się napisać maturkę w granicach 70%?? Zbiologii tak samo witos maturki, zad operonu i teraz matura wyciagne na te 60?