• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Naarhaf

Użytkownicy
  • Zawartość

1
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Naarhaf

• Urodziny

Kontakt

• GG
    000

Informacje profilowe

• Kto
    LO Bio-chem

1. Cześć, mam pytanie, może trochę głupie ale z drugiej strony to wymaga dodatkowego nakładu pracy na inne przedmioty niż te maturalne. Otóż mam możliwość mieć pasek w 2kl. LO 1kl ukonczylme ze srednia 4,55 w drugiej mam tylko 9 przedmiotów, chemia,biologia,polski,matma,ros,ang,etyka,wf,his i społeczenstwo - ze wszystkich przedmiotów jestem w stanie wyciągnać 4/6-(chem bio,ros) tyle, że wraz z wyciągnieciem ang i his wymaga to większego nakładu pracy a chciałbym się do matury przygotować. Olać to i robić co mam robić czy nie ? Ogólnie mój plan to przez wakacje przerobić 1 część rozsz. bio i chem + chemia nieorganiczna pazdry jako wprowadzenie, następnie gdy oni będą przerabać część 1 zacznę 2 powinienem skończyć do marca/maja i następnie część 3, w między czasie chemia organiczna Danka + zbiór zadań z organicznej. Raczej nie mam zamiaru robić 5000 książek ,po prostu przerobie podręczniki które są w programie + max 3 jakieś dodatkowe książki. Wiem, że pytanie zdaje się głupie ale po prostu wiecie... gdybym to olał to takie his i społ. leciałbym na 2 a wolny czas zagospodarowałbym chemia/biologią. Ale z drugiej strony pasek korci... Lecz boję się, że nie ogarnę rzeczy do matury i przez reszte życia będę pluł sobie w brodę... A roku nie mam zamiaru w domu przesiedzieć, już raz przesiedziałęm... a raczej w szpitalu na arytmie.