Oxygenium

Napisali o nas

7 posts in this topic

Miło mi poinformować, że o Biomist, tj. Portalu, Forum, Galerii Chemicznej i Galerii Roślinnej napisała o nas, a właściwie o Was, użytkownikach Portalu Biomist, gazeta Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie, link tutaj (str 10):

http://www.zut.edu.pl/fileadmin/pliki/wtiich/dla_wydzialu/Inne/gazeta4.pdf

poniżej można zobaczyć stronkę gazety WTiiCh o Biomist.

Napisała też o nas gazeta 7 dni, ze Stargardu Szczecińskiego, fotka poniżej.

Dlaczego Pomorze Zachodnie? Bo to oni pierwsi nas namierzyli i stwierdzili, że Użytkownicy i Administracja tworzą coś fajnego, wartościowego :)

str 10.pdf

post-3-0-73051600-1323204855_thumb.jpg

0

Mam przyjemność poinformować wszystkich Użytkowników i Sympatyków Portalu Biomist, że napisał o nas ChemikLight - "młodszy brat" czasopisma naukowego "Chemik". W listopadowym numerze znajdziemy obszerną informację o Biomist - Portalu, Forum, Galeriach i Matura-Biomist. Oprócz tego możemy przeczytać część artykułów napisanych przez laureatów naszych konkursów na najlepszy artykuł Portalu Biomist. W grudniowym numerze ChemikLight przeczytamy pozostałe zwycięskie artykuły.

Obydwa numery można sobie ściągnąć z poniższych załączników :)

Laureatów naszego Konkursu informuję, że otrzymają po jednym egzemplarzu papierowej wersji ChemikLight ze swoim artykułem :)

Jak widać - warto pisać dla Biomist :)))

ChemikLight listopad.pdf

ChemikLight grudzień.pdf

wszystkich zwycięzców raz jeszcze proszę o podanie adresu pocztowego (na mój pv, lub na adres konkurs@biomist.pl

adres pozostanie wyłącznie do wiadomości Administracji Biomist)

0

Świetna robota :) Oby tak dalej pracować, udostępniać i próbować znaleźć więcej kontaktów. 

0

Super! Życzę dalszych sukcesów związanych z promowaniem tego projektu bo od dawna go obserwuje, jednakże zawsze jakoś nie miałem okazji się zarejestrować ale nadrobiłem ten czas :)

0

Super się to czyta tak na prawdę. Dawno tutaj mnie nie było, a efekt widać. Więcej użytkowników online oby tak dalej. Jednak nadal jest małe zainteresowanie nauką, lecz co zrobi się ;/

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz