medyk1

Narzędzia do karmienia, pielęgnacji

9 posts in this topic

Witam, potrzebuję długich pęset prostych i zagiętych, metalowych ale nie chińszczyznę, która mi zerdzewieje.
Zainteresowany jestem też nożyczkami 20 cm, oraz takimi w kształce "S".
Kupowaliście? Co polecacie?

0

Hurtownia Sylamed ma takie nożyczki w ofercie. Jak dobrze pamiętam w 3 rozmiarach ale dokładnie nie pamiętam jakich. Kupiłam sama pół roku temu i mam je do tej pory. Pensety też mają w ofercie. Pozdrawiam

0

Tak, ja też polecam tą hurtownię. Super jakość za niską cenę. Polecam serdecznie :)

0

Ja kupowałem parę lat temu i nie pamiętam, gdzie ale do tej pory z nich korzystam i są ok. Jak sobie przypomnę to napiszę. 

0

Hejka. Skoro mowa o żywieniu naszych pupili. To zastanawiam się nad tym jakie przysmaki i dlaczego kupujecie im? Bo jednak mimo bardzo dobrej karmy dobrze jest urozmaicić dietę naszego psa poprzez różnego rodzaju przysmaki. I jak szukałam czegoś bardziej sprawdzonego to trafiłam na tę stronę https://www.bult.pl/produkt/mieso-wolowe-paski-dla-psa/ dzięki której znalazłam bardzo smaczny przysmak dla psinki. Bo jednak nikt nie oprze się mięsku wołowemu i to w tak świetnym wykonaniu.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz