Giardia Lamblia

Nauka do matury 2015

589 posts in this topic

Jak ja razie, (bo może się coś zmienic) zawsze będziesz pisać maturę zgodnie z podstawą programowa, z którą się uczyłaś.

0

Otoz nie. Przez dwa lata pisze sie zgodnie ze stara (15 i 16 rok znaczy sie), a potem wg obowiazujacej w kolejnych latach. Mowa o LO oczywiscie, skoczonym w 14 lub wczesniej.

0

W takim bądź razie przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Nie wiedziałem tego.

Musiało się coś zmienic, ponieważ chyba w listopadzie gdzieś czytałem, że piszę się zgodnie ze swoją podstawa programową.

0

Tak, w 2015 i 2016. :) Zmiany byly, ale wczesniej - nie pamietam dokladnie kiedy, pierwsze polrocze 2014 bodaj. Wtedy powstal potworek pod tytulem 'ustawa o zmianie ustawy o zmianie ustawy o systemie oswiaty' czy cos takiego. :D

0

Ma ktoś może chomika z dobrymi notatkami z chemii? Bo szukam ale nic nie mogę znaleźć :(

0

Ma ktoś może chomika z dobrymi notatkami z chemii? Bo szukam ale nic nie mogę znaleźć :(

mój chomik nie umie pisać, a notatki pewnie by zjadł :P

Sorry nie mogłem się powstrzymać ^ ^

0

Sama zrób notatki, w czym problem? Przy okazji powtórzysz wszystko co chcesz a uczenie się ze swoich notatek jest efektywniejsze niż z czyichś. Jak uważasz, że jest za mało czasu na robienie notatek to możesz się pouczyć z podręczników albo z tekstów na internecie.

0

z ciekawości :)

w którym krakowskim LO uczy pani Pac?

II LO  y)  y)

0

Dziękuję :) ale też znalazłam i już się pobiera. Co do tego co napisałeś to wolę jednak sama notatek nie robić, jakoś nie mam do siebie zaufania w tej kwestii, zawsze mam wrażenie że pominęłam coś ważnego

0

Otoz nie. Przez dwa lata pisze sie zgodnie ze stara (15 i 16 rok znaczy sie), a potem wg obowiazujacej w kolejnych latach. Mowa o LO oczywiscie, skoczonym w 14 lub wczesniej.

random, jesteś pewien tych informacji? Po raz kolejny równolegle stara i nowa podstawa? Chcę się upewnić, bo w tym roku, po raz kolejny stres po prostu mnie zeżarł i nie wiem, jak to będzie...

0

Chcesz filozficznej odpowiedzi, czy praktycznej? Bo filozoficznie nie, nie jestem pewien. Praktycznie - tak stanowi ktoras z ustaw zmieniajacych ustawe o systemie oswiaty. O ile jej nie zmienili po cichu, to nadal tak jest.

0

Czy reakcje wybranych metali z bloku D  z kwasami utleniającymi obowiązują również na ciepło ?

0

Gość
This topic is now closed to further replies.