Giardia Lamblia

Nauka do matury 2015

589 posts in this topic

Wiecie może coś na temat rekrutacji na nowych uczelniach na medycynę np Rzeszów? One będą miały swoją stronę internetową?

0

Czy tylko ja widząc takie zadanie od razu się zniechęcam? :/

Ja uwielbiałam zadania na czytanie ze zrozumieniem :D Traktowałam je jak łatwy sposób na nabicie punktów :D 

0

Ja chyba wolę czytanie ze zrozumieniem niż pytania na suchą wiedzę :) Chociaż czasami mam tendencję do zbytniego przekombinowania, ale to powoli zwalczam :) Najwięcej błędów robię przy przy prawda/fałsz, bo wystarczy jeden podpunkt źle i punkt leci :)

0

Wiecie może coś na temat rekrutacji na nowych uczelniach na medycynę np Rzeszów? One będą miały swoją stronę internetową?

Nie ma żadnych nowych uczelni...

Do Rzeszowa wymagają biologię + chemię lub fizykę a do Kielc biologie + chemię

0

A 10 kwietnia będzie dzień otwarty w nowym budynku dla lekarskiego w Kielcach, jak coś to zapraszam i chętnie pomogę ;p

0

Ruszyła już rekrutacja na jakąś uczelnie? Nie chcę przegapić rejestracji online, a jestem tak zorientowany, że się nie zdziwię, jak  przegapię. :D

0

Ruszyła już rekrutacja na jakąś uczelnie? Nie chcę przegapić rejestracji online, a jestem tak zorientowany, że się nie zdziwię, jak  przegapię. :D

Przy okazji zacytuję. :D

Ja składam do Rzeszowa i do Kielc (nie liczę na jakieś mega wyniki, mam teraz 160 pkt, cholera, a może wystarczy?;D). Do Białegostoku też i na weterynarię gdzieś - tylko jeszcze nie wiem gdzie, ale się dowiem niedługo.;d

0

Też myśle o Białymstoku, ale na drugim miejscu. Najbardziej chciałabym do Gdańska. Ogólnie boje się, że pójdzie mi tak kiepsko, że wyląduje na politechnice, ale to zobaczymy. Bo na pierwszym miejscu myslę o stomatologii i farmacji. Bardzo chciałam stome a teraz sama już nie wiem czy może farmacja nie jest lepszą opcją.

0

Mam nadzieję ze sie dostaniesz.

Słuchajcie do matury mało czasu. jak myslicie jak przerobie witosa 3 czesi z chemii i obowiazkowe doswiadczenia plus matury z ubiegłych lat to uda mi się napisać maturkę w granicach 70%??  Zbiologii tak samo witos maturki, zad operonu i teraz matura wyciagne na te 60?

0

Jakby wynik zalezal od liczby przerobionych zadan, to dostawaliby sie na lek ci, co zrobili milion pincet zbiorow i bzdurne matury z wydawnictw, a nie dostawali ci, co podchodza na lajcie. A, no... no tak nie jest.

Jesli celujesz w ok 60-70% to POWINNO to wystarczyc, ale jak bedzie, to okaze sie w czerwcu.

0

Haha, nie ma za co. Punkty na maturze się traci przez niepotrzebne stresowanie a nie nieprzerobienie kolejnego z d. wyjętego zbioru.

Tak, o chemię. 

0

Tja, uczelnie maja kase, ministerstwo ma wymowke, maturzysci maja nadzieje xD

0

widzę, że stylem weterynarii zostały otwarte nowe wydziały leku... 

Czy ja wiem, w Niemczech jest nie do pomyślenia żeby w mieście wielkości Kielc nie było medycyny.

0

ja nie mogę znaleźć na stronie UJK na temat rekrutacji na lekarski...na UR znalazłem zaś tylko to co jest wymagane aby się dostać.

0

ja nie mogę znaleźć na stronie UJK na temat rekrutacji na lekarski...na UR znalazłem zaś tylko to co jest wymagane aby się dostać.

Bo na stronie UJK póki co trzeba głęboko szukać, ale wymagają biologii i chemii. UR też podał do kiedy można składać papiery.

0

w Szwecji nie do pomyślenia jest, żeby był więcej niż jeden wydział wety na cały kraj xD Porównanie trochę bez sensu, ale faktem jest, że nie produkują nadmiaru lekarzy. 

0

Nie musza produkowac, bo maja dziesiatki czy setki lekarzy, ktorzy studiuja za granica (i wracaja!) oraz naplyw lekarzy z biedniejszych krajow, np. z Polski.

0

Mamy Ci wymienic daty dla kazdej uczelni i kazdego kierunku w Polsce czy masz bardziej sprecyzowane wymagania? ^^

0

Gość
This topic is now closed to further replies.