Giardia Lamblia

Nauka do matury 2015

589 posts in this topic

Ej no, powiedzcie kiedy jynternetowa rekrutacja rusza. :D

Na niektórych już ruszyła, a na niektórych nie ma nawet terminów podanych (bydgoska pracowitość pań Halinek :D ).

0

sprawdzenie dat zapisu na wymarzony kierunek pierwszym etapem rekrutacji ;) kto nie jest w stanie tego sobie samemu sprawdzić nie na daje się na studia. life is brutal and full of zasadzkas :)

0

life is brutal and full of zasadzkas

And sometimes kopas w dupas

0

Terminarz rekrutacji jest juz w Bialymstoku, Gdansku i Szczecinie. To wiem. Bydgoszcz sie niezle opierdziela, a Rzeszowa nie moglam znalezc... czekam jeszcze na Kielce i Lodz. Ale pierwszy cel to Gdansk, potem Bydgoszcz, potem cokolwiek.. a Bialystok awaryjnie jakby mi sie odwidziala ucieczka od rodzicow :) ale tak na serio to aby dostac sie gdziekolwiek...

0

Kielce są na razie w dupie jeśli chodzi o rekrutację, na stronie w zakładce rekrutacja cały czas jest 2014/2015 

0

sprawdzenie dat zapisu na wymarzony kierunek pierwszym etapem rekrutacji ;) kto nie jest w stanie tego sobie samemu sprawdzić nie na daje się na studia. life is brutal and full of zasadzkas :)

A Tobie co? Biologowych standardów się zachciało? 

W tamtym roku był taki fajny temat, gdzie wszystko było zebrane - czemu go teraz nie ma!? :D Pytając, miałem nadzieję, że mi go ktoś podrzuci.

0

Terminarz rekrutacji jest juz w Bialymstoku, Gdansku i Szczecinie.

W Krakowie też już jest :) A Łódz ma podać chyba ok.20 kwietnia :)

0

Zajmijcie się teraz maturą, o rekrutacji będziecie mieć mnóstwo czasu żeby myśleć po maturze. Spokojnie, nigdzie rekrutacja nie kończy się w maju :P 

0

Biologowych standardów się zachciało?

a jakie to są biologowe standardy?

0

Teraz też masz dużo możliwości wyboru. Nie trzeba iść na studia, żeby się wyszkolić do jakiegoś zawodu.

Prośba moderatorska ^^: zostawmy ten wątek na pogaduszki o nauce do tegorocznej matury. Poważne pytania lub/i zupełnie inne kwestie jak np. rekrutacja, porównania UMedów, kto się na co wybiera zadawajmy w osobnych wątkach.
Będzie potem łatwiej korzystać z tego co zostało napisane.

0

Teraz też masz dużo możliwości wyboru. Nie trzeba iść na studia, żeby się wyszkolić do jakiegoś zawodu.

Prośba moderatorska ^^: zostawmy ten wątek na pogaduszki o nauce do tegorocznej matury. Poważne pytania lub/i zupełnie inne kwestie jak np. rekrutacja, porównania UMedów, kto się na co wybiera zadawajmy w osobnych wątkach.

Będzie potem łatwiej korzystać z tego co zostało napisane.

Ten wątek to z założenia off-topic

0

Ok, ale umieszczanie tutaj wszystkiego nie ma sensu. Równie dobrze można wtedy pokasować wszystkie działy i postować tylko w jednym wątku.

0

Ordnung muss sein!

Jakies pojedyncze posty na kazdy temat ok, ale tematy-paczki bedziemy przenosic do nowych dzialow, bo zrobi sie tu watek na tysiac stron, ktorego nikt nie bedzie w stanie ogarnac.

0

Ja wydrukowałem coś z 60 z samej biologii xd z chemii nie liczyłem i wszystkie są CKE/OKE ale zrobiłem do tej pory może z 7...wstyd się przyznać...najpierw musze je sobie przeanalizować co źle zrobiłem bo chyba bezsensu tak hurtem jeden za drugim robić :(

0

Ja z chemii mam zrobione ok 20-25 z roznych zrodel, z biologii nic ale mam wydrukowane 10 no i cos jeszcze pewnie wydrukuje ale najpierw chce ogarnac teorie.

0

Ja zrobiłam jakieś 10 z chemii i według mnie jest to całkiem dobra ilość. Jeszcze zrobie z 10 i będzie ok. Przy robieniu większej liczby to nie wiem czy bym nadążyła z analizowaniem błędów. Zresztą połowy tych arkuszy w ogóle nie warto robić. Z biologii się nie wypowiadam bo mam trochę inny system.

0

No własnie ja zrobiłam 9 z chemii i ani jednej z biologii i tak się własnie zastanawiałam, ile już ktoś mniej więcej zrobił, bo może pomoze mi to wziąć się za tę nieszczęsną bio :)

-MatMati- zrobiłeś juz coś z tych 60 matur? Bo dla mnie to przeogromna ilość. Te 18 co jest na maturana6 wydawało mi sie, że to dużo, a tu to masakra :)

0

Zrobiłem z chemii 10-15~, coś takiego ale nie wszystkie są jeszcze przeanalizowane dokładnie i nie ze wszystkich jeszcze robiłem drugi raz zadania które mi nie wychodziły.  Nie które jednak mam w pełni już ''ogarnięte'' ale chciałbym tak mieć ze wszystkimi. Więc czasu trochę pewnie jeszcze minie ale to nie problem żeby robić inne arkusze, wystarczy zorganizować czas kiedy się robi mature a kiedy ogarnia zadania z poprzednich co sie już zrobiło i inne rzeczy.

I tak teraz jestem chory i nie jestem w stanie nic zrobić, mam nadzieje, że nie długo mi się poprawi bo mało czasu do matury, powinienem się uczyć a ruszenie głową sprawia mi problem :(

0

60 matur? Skad to w ogole? Warte analizowania sa matury majowe i probne cke. Ile tych bylo od 2005? 20? Reszta to jakies dupne matury wydawbictw, ktore mozna zrobic dla sprawdzenia sie, ale nie tluc dla samego tluczenia.

0

Wiesz, jak się uprzeć, to próbne CKE+OKE+Zamkor+Operon+Wsip+majowe+czerwcowe+matury niewiadomego pochodzenia... Może i będzie tego 60 sztuk, kto wie. Ale arkusze, w których pytają, jaki hormon powoduje przeobrażenie kijanki a jaki gąsienicy w imago wiele nam nie dadzą (operon, 2011 - i nie, nie było tekstu źródłowego). Ja się ograniczam do wszystkich matur CKE + parę sztuk zewnętrznych, ale to bardziej w formie ciekawostek, jak wieloma zadaniami można mnie zagiąć  ^_^ . Inna kwestia, że po przerobieniu witka z zeszłorocznego wydania jakoś mam opór patrzeć na jakiekolwiek arkusze.

0

Potem ludzie ucza sie pierdol, bo widzieli jakies zadanie.

0

Gość
This topic is now closed to further replies.