Ardilor

OB - kwalifikacja do 2 etapu

20 posts in this topic

Czy macie jakieś informacje, od ilu punktów za pracę badawczą, kwalifikuję się do drugiego etapu? Otrzymaliście coś poza recenzją pracy, np zawiadomienie o kwalifikacji?

0

My recenzję dostaliśmy... Są śmiechu warte, recenzent podejmował punkty i nie napisał ani jednego zdania uzasadnienia. Wszystkie 5 prac z naszej szkoły są ocenione tak samo schematycznie

0

My recenzję dostaliśmy... Są śmiechu warte, recenzent podejmował punkty i nie napisał ani jednego zdania uzasadnienia. Wszystkie 5 prac z naszej szkoły są ocenione tak samo schematycznie

Podlaskie? :P

0

Raczej nie. Ja jestem z podlaskiego i nadal czekam i czekam i pewnie będę nadal czekał

0

Kabiologia zgadzam się z tobą odnośnie recenzji. Jestem też z lubelskiego i nie wiedziałam czy śmiać sie czy płakać z ich oceny odnośnie mojej pracy:) może nie lubią lubelskiego :D

0

Pamiętajcie, że to KO ocenia prace ze swojego regionu, więc wychodzi na to, że lubelskie nie lubi lubelskiego... xD a to w sumie bardzo niekorzystnie, bo potem próg jest taki sam w całym kraju, i jeśli jeden Komitet bardzo tnie punkty, to po prostu z tego regionu uczestnicy mają ciężej.

0

Kabiologia zgadzam się z tobą odnośnie recenzji. Jestem też z lubelskiego i nie wiedziałam czy śmiać sie czy płakać z ich oceny odnośnie mojej pracy:) może nie lubią lubelskiego :D

a kto sprawdzał twoją pracę?

0

Ja szczęśliwie mam 49 punktów i propozycję do wyróżnienia, a punkt mam odjęty za "błąd stylistyczny w tytule"  :P

0

U mnie jest podobnie kabiologia. Mi za to ucieli 8. Nie wiem jak ty, ale ja czekam do ogłoszenia progu punktowego i będę się odwoływać:) i tak juz nic do stracenia nie mam

0

Otrzymałem od nauczycielki informację, że przeszedłem do następnego etapu, podobno do szkoły przyszło potwierdzenie. Ktoś jeszcze otrzymał taką odpowiedź?

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz