Dellarin

OKE - wyniki matur w necie

12 posts in this topic

Hej, mam pytanie do osób, które poprawiały maturę i sprawdzały już w poprzednim roku/latach wyniki w internecie na stronie OKE Jaworzno - O której godzinie były dostępne wyniki? Czy już po północy w nocy przed dniem odbioru wyników w szkołach?
Ja jakoś nie korzystałam do tej pory ze sprawdzania wyników w necie, ale w tym roku chyba nie wytrzymam i sprawdzę, więc chciałam wiedzieć, czy jeśli chodzi o OKE Jaworzno warto czatować na necie.. icon_confused.gif

0

Co do OKE Jaworzno na ich oficjalnej stronce pojawiła się informacja, że serwis, gdzie można sprawdzić wyniki zostanie uruchomiony o godz. 10:00. Co do Łomży i Wrocławia zobaczcie, czy może nie wrzucili podobnego info.

0

W OKE Łódź zawsze było o północy i myślałem, że wszędzie tak jest. A serwis, gdzie będzie można sprawdzić wyniki (OKE Łódź) działa już od jakiegoś czasu, tylko póki co nie ma tam wyników.

0

Ew ktoś ma jakieś info o Łomży? :> Bo bez sensu zakładać nowe tematy dla każdej OKE..

W zeszłym roku były jakoś 2-3 podobno. Ja akurat poszłam spać i sprawdzałam o 8, weszłam bez problemu.

0

W tamtym roku Warszawa miała elegancko - coś po północy. Lagi były jak skurczybyk, ale otwierajcie jakby co 20 kart i któraś się załaduje.:) Gdybym ja czekał, aż mi się pojedyncza karta załaduje, to pewnie do dziś bym nie znał wyników... :D 

0

Gdyby kazdy nie otwieral 20 kart i spamowal f5 ddosujac serwer OKE, to moze nawet dawalby rade mimo zainteresowania. :D

0

W zeszłym roku były jakoś 2-3 podobno. Ja akurat poszłam spać i sprawdzałam o 8, weszłam bez problemu.

No właśnie ja dziś dzwoniłam do Łomży i babka mnie poinformowała, że nie znają jeszcze do końca konkretnej godziny, bo czekają na info od CKE, ale prawdopodobnie dopiero ok 9 rano... A ja muszę znać te wyniki przed 8, bo potem mam parę spraw do załatwienia i średnio mi się chce sprawdzać wyniki w samochodzie na telefonie ;/ A potem do szkoły po te świadectwo jechać.

0

Powinny być od razu po napisaniu matury. Kiedyś słyszałem że wyniki były nawet wcześniej, podane w trakcie trwania egzamin, ale myślę że to są rzadkie przypadki.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz