Passjonat-kursy

Passjonat- kursy z biologii i chemii w centrum Gdańska!

13 posts in this topic

Serdecznie zapraszamy na nową edycję kursów maturalnych Passjonat z biologii, chemii i matematyki!

Zajecia prowadzone przez studentów i doktorantów GUMedu i PG w samym centrum Gdańska!

Dlaczego Passjonat?

• Program dostosowany zarówno do nowej (od 2015) jak i starej (do 2015) formuły egzaminu.
  • Zajęcia nastawione na naukę rozwiązywania zadań maturalnych- mnóstwo praktyki i egzamin sprawdzajacy po każdych zajęciach!
  • Zapisy w systemie miesięcznym- jeśli nie spodoba Ci się formuła naszych zajęć po prostu nie zapiszesz się na kolejny miesiąc
  • Próbna matura po każdym miesiący zajęciowym (łącznie-7 matur!)
  • Kursanci najlepiej piszący egzaminy sprawdzające i matury próbne zwolnieni z opłat za zajęcia!
  • Gwarantowany zwrot opłaty w przypadku chęci rezygnacji z kursu po pierwszych zajęciach

I last but not least- poczęstunek na każdych zajeciach - jak pracować to nie na głodnego i o suchej…buzi icon_smile.gif

Więcej informacji znajdziecie tu: http://www.passjonat.pl

piekny-ziomek-2.png

0

Nie zawsze, są i tacy którzy tylko tracąc kasę na kursy są w stanie zmobilizować się do systematycznej nauki xd choć pytanie jak ktoś taki zmobilizuje się potem na studiach...

0

Zawsze. Poświęcanie takiej ilości czasu i pieniędzy tylko dlatego, że ktoś nie potrafi się zmobilizować jest śmieszne. Po co komuś takiemu studia?

0

"takie kursy"? Każdy kurs jest inny, jeden to rzeczywiście strata czasu, inny może bardzo dużo pomóc. Nie generalizujmy.

0

Mylisz się. Żaden kurs nie może "bardzo dużo pomóc". Wszystkie są stratą pieniędzy i czasu. Nawet gdyby miały sens, a nie mają, to powiedz mi jak chcesz sobie poradzić na trudnych studiach, skoro to jest kilka poziomów wyżej niż matura. A tam już żadnych gównokursów pewnie nie będziesz brała.

0

Czy odbyłeś wszystkie możliwe kursy maturalne? Nie. Nie potrafisz też wyobrazić sobie indywidualnych predyspozycji wszystkich ludzi na świecie. Każdy potrzebuje czego innego do motywacji, do tego żeby efektywnie przyswajać wiedzę. Więc nie bądź taki pewny swoich racji.

0

Do motywacji xD Nie rozśmieszaj mnie Jak ktoś potrzebuje motywacji za grubą kasę do matury, to sory, ale na studia się nie nadaje. Do efektywnego przyswajania wiedzy nie trzeba gównokursu, choćby nie wiem jaki był. I nie muszę na wszystkie możliwe kursy iść żeby wiedzieć. Ten argument, że trzeba zaliczyć wszystkie kursy żeby sie wypowiadać- typowe gimbpodejście xD

0

I z lithem się zgadzam. Trzyszcz to ty raczej masz gimbopodejście, typu pozjadałem wszystkie rozumy. Także ta dyskusja nie ma sensu :)

0

Nie ma. A ty mati najlepiej  o tym wiesz po tym swoim kursie.

0

czasem kolega z ławki nie wytłumaczy dobrze zadania z chemii czy biologii, jeśli się czegoś nie potrafi to kursy mogą pomóc, nauczyć. A w szkole wiadomo, zadania z chemii rozwiązywane jednym sposobem, sama miaam pryzpadek,że nie wytłumaczył innym sposobem (takim,który bym zrozumiała). Czasem cięzko jest załapać. Argument o studiach jest słaby, oczywiście jeśli kurs na tylko i wyłącznie być motywatorem to nie ma sensu. To jak nauczysz się dwóch przedmiotów do matury ma małe znaczenie czy na studiach sobie poradzisz...

1

• Podobna zawartość

• Przez monaxc
      Od września zaczynam naukę w klasie maturalnej. Bardzo zależy mi na pisaniu matury z biologii i chemii, problemem jest to, że jestem na matchemie, więc nie mam rozszerzonej biologii. Trochę za późno się obudziłam z przygotowaniami do matury niestety. Chciałam dlatego was zapytać czy myślicie, że dałabym radę sama przygotować się do matury z niej, korzystając z podręczników i różnych notatek? Czy lepiej szukać jakichś kursów? Zdaję sobie sprawę z tego, że czasu jest bardzo mało, ale jestem zdeterminowaną osobą i wiem, że jak zepnę dupę to osiągnę swój cel. Jeśli o te kursy chodzi to czy polecacie jakieś online? Tonący brzytwy się chwyta, więc liczę na wasze porady  
    • Przez michcio1900
      http://fizyka-kursy.pl/

Prowadzę korepetycje w wersji online. Są to nagrania multimedialne czyli obraz oraz dźwięk. Każdy kurs składa się z tzw niezbędnika, w którym tłumaczę matematykę wykorzystywaną w danym dziale oraz prawa fizyczne, natomiast w dalszych nagraniach liczę zadania ( zadania pozyskuje z list zadań z różnych uczelni w Polsce). Prowadzę w ten sposób korepetycje z fizyki, chemii, chemii fizycznej, elektrotechniki, teorii obwodów, termodynamiki, mechaniki technicznej, mechaniki płynów, kursy maturalne. Współpracuję z osobą zajmująca sie psychologią dzięki czemu udało nam się stworzyć kursy, które zwiększają proces szybkiego zapamiętywania. Dodatkowe zalety moich korepetycji:
      - oszczędność pieniędzy. Korepetycje zaczynają się już od 9zł/h na poziomie studenckim. Zastanów się po co przepłacać?
      - oszczędność czasu. Dojazd, przygotowanie się a następnie powrót od korepetytora zajmuje zwykle 3h to jest czas kompletnie stracony. ten czas można byłoby poświęcić na to co naprawdę lubisz. W naszym przypadku nigdzie nie trzeba jeździć wystarczy usiąść wygodnie przed komputerem, 
      - oferujemy naukę kompletnie bez stresu, bo nikt na Ciebie nie patrzy i Cie nie ocenia
      - nie ma żadnych ograniczeń czasowych. Po prostu siadasz przed komputerem i włączasz wybrany przez Ciebie kurs (korepetycje) o dowolnej godzinie. Lubisz się uczyć w nocy albo wcześnie rano? Proszę bardzo, na korepetycjach tradycyjnych nie masz takiego komfortu. 
      - dodatkowo komfortowe warunki i nauka bez stresu pomogą Ci wszystko bardzo szybko przyswoić

Dodatkowo jeśli brakuje Ci motywacji na nauki to koniecznie zobacz ten filmik

link do strony z korepetycjami jest na początku