• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

patryk01996

Użytkownicy
  • Zawartość

7
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O patryk01996

• Tytuł

• Urodziny
  1. dokładnie to jest to etylowanilina A co do kwasów to HCl jest w stężeniu 14% a H3PO4 20%, więc nic ciekawego.
  2. Byłem zapytać i dostałem: -Kwas ortofosforowy -Kwas solny -Wodorowęglan sodu -Wanilina (chociaż nie wymyśliłem sensownego zastosowania tego odczynniki) -Glukoza A co do wynoszenia, musiałem mieć karteczkę od szkoły że do do pracy badawczej:D
  3. Witam! W pobliżu mojego domu znajduję się duży zakład "Lambertz" w którym produkują ciastka. O jakie odczynniki mógł bym tam zapytać, bo wiem że w tych ciastkach jest więcej chemii niż mąki.
  4. Dzięki za rady. Jak widać naszemu ministerstwu się nudzi i nie mają już co wymyślać
  5. Ciecz nieniutonowska jest dobrym pociskiem na lekcji Gdy jest w powietrzu jest kulka ale gdy wpadnie komuś na ławkę czy do włosów robi się ciecz Odkryłem tą właściwość na pokazie doświadczeń, bo po naszym pokazie tej cieczy zostało jej dużo i zaczęliśmy nią rzucać B) W pogromcach mitów kiedyś biegali bo takiej cieczy.
  6. Moim zdaniem jest to nieludzkie. Można znaleźć zrozumienie dla jakiejś ofiary gwałtu, ponieważ taka osoba jest w szoku i dziecko będzie jej tylko przypominać o nieszczęściu jakie się jej przytrafiło. Usuwanie tak zwanej "wpadki" jest równoznaczne z zabiciem dorosłego człowieka. Ile rodzin na świecie nie potrafi mieć dzieci i oddało by wszystko aby mieć własnego malca. Matka może nienawidzić tego dziecka ale z czasem zacznie żałować tego co zrobiła i popaść w depresje.
  7. Witam! Od tego roku aby ukończyć gimnazjum trzeba wykonać projekt naukowy. Ja wraz z czwórka moich kolegów i kolerzanek robimy projekt z biologi, a dokłądnie na tema ekologi. Tematem projektu jest "Środowisko wokół nas". Wykonujemy analizy wody, zdjęcia nielegalnych wysypisk śmieci i obmyślamy plan ratunku tych miejsc. Prace wykonujemy w formie strony WWW. Adres strony to: Środowisko wokół nas. Zapraszam do obejrzenia strony, przesyłania własnych zdjęć i materiałów na Moj e-mail oraz krytyki (zwłaszcza krytyki, ponieważ dzięki wam będziemy mogli poprawić ewentualne błędy.) Jeśli posiadacie własne strony to wklejcie link do tego projektu na nia (jeśli chcecie) dzięki temu nie bedzie to tylko praca projektowa, ale prawdziwa strona która może w małym stopniu pomóc naszej planecie.