• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Piotrr

Użytkownicy
  • Zawartość

44
  • Ostatnia wizyta

• Days Won

2

Piotrr last won the day on 7 Sierpień 2015

Piotrr had the most liked content!

Reputacja

3 Licznik lajków.

O Piotrr

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

• Kto
    wieczny student

1. ale przenioslas sie ostatecznie, czy dopiero bedziesz?
  2. to samo co na leku + przedmioty kierunkowe
  3. Ja nigdy nie narzekałem jakoś mega bardzo na komunikacje. No ale fakt że macie raczej zajecia na jednym kampusie! Kurde muszę się z wami spotkać na piwko jakieś =, na wszystkich swietych moze jak zostaniecie ;P w koncu ktos mnie musi oprowadzic po uzetowskich katedrach lekarskiego xD tylko ta strona internetowa jeszcze troche nie domaga ;D
  4. nie moze przeniesc sie ot ak kazdy student stomatologii... oprocz wspomnianych juz roznic programowych, ktore trzeba nadrobic trzeba miec wystarczajaca iosc punktow, zeby starczylo na dostanie sie na lek. innymi slowy, to ze dostaniesz sie na stome nie znaczy ze dostaniesz zgode na przeniesienie sie.
  5. piątka chuj!
  6. Olusia moze cos sie pozmienialo, moze ujednolicili ceny dla wszystkich akademikow
  7. jest ktoś kto się dostał i wybrał lekarski na uz? pytam z ciekawości Jestem z zielonej gory i gdyby wczesniej otworzyli to bym się zdecydował. A jak jest z wami?
  8. jesli chodzi o coś szczegolneto to... cena... pokoje w ds5 kosztuja najwiecej.. niektore dochoza nawet do 700 stow/mc ... za tyle to sie przeciez w 3 osoby wynajmie mieszkanie..
  9. mialem nettera i 2tomowa sobotte. ten drugi otworzylem z 3 razy, totalnie mi nie pasowal... korzystalem z nettera, aczkolwiek i tak jakos bardzo czesto nie zagladalem do atlasu. wstrzymaj sie z kupnem atlasu. poczekaj na pazdziernik, pojdzdo biblio, poogladaj i zobacz ktory ci sie lpeiej widzi. to co mozesz kupic jesli masz nadmiar kasy to kreska- glowny podrecznik do anatomii na pumie. jak sofia wspomniala, jest to pozycja "must have", chyba jedyna na 1 roku
  10. makebelieve jak masz mozliwosc to polski, jak nie to po miesiacu nie bedzie mialo dla ciebie znaczenia ze jest po lacinie. w podrecznikach jest jej tyle ze pozniej bedziesz wiedziala jak cos jest po lacinie, a nie bedziesz mogla znalesc polskiego odpowiednika. taktoja to zalezy od rocznika... czyli przedewszystkim od studentow u nas jest teraz 220 okolo osob a bylo 250? nie wiem ile na 1 dokladnie bylo bo sie przenosilem
  11. coś o 2 roku.. http://lepiejpoznonizpozniej.blog.onet.pl/2015/07/06/dla-tych-co-zaczynaja-zabawe-z-drugim-rokiem-na-pum/ a tutaj dla pierwszaków. warto przejrzeć notki nie tylko dotyczące podsumowania przedmiotów, bo mozna znalesc wskazówki jak przetrwać 1 rok http://bebrave-dreambig.blogspot.com/
  12. a nie lepiej zadzwonić/przejść sie do dziekanatu? albo poszukać w regulaminie studiów na stronie uczelni?
  13. Jeśli chodzi o miasto to dla mnie bomba. Wielkością jest w sam raz. Wszędzie jest stosunkowo blisko. Jest mega dobrze rozwinięta komunikacja miejska( mimo, że nie ma tramwajów). No i cena utrzymania się jest nieporównywalnie mniejsza, niż w innych miastach. Nie brakuję oczywiście klubów, czy wyszukanych pubów- te drugie zdecydowanie bardziej trafiają w me gusta. Pewnie już wspominałem, ale i tak to powiem.. jakby wcześniej otworzyli i dostałbym się to bym bez zastanowienia wybrał lekarski w zielonej górze. Wiadomo, że jedną dużą wadą jest to, że jest to nowy kierunek na uczelni niemedycznej, ale dla mnie plusy miasta zdecydowanie z tym wygrywają
  14. idziesz studiowac dla budynku czy mozliwosci zdobycia zawodu?
  15. takich rzeczy trzeba szukac na stronie uczelni w regulaminie studiow. w Szczecinie mozna bo sam sie przenosilem z 1 roku stomy na 2 leku. Niewiele uczelni pozwala jednak na taki transfer. Z tego co sie orientuje to oprucz Pumu, to mozna tak jeszcze zrobic na WUM UJ i chyba na UM Wro