Oxygenium

Piszcie arty, opisy związków i reakcji !!!

5 posts in this topic

Gorąca prośba !!!

Wszyscy, którzy dysponują ochotą, czasem, wiedzą i mają dostęp do książek i innych źródeł wiedzy, proszeni są o wkład w rozwój naszego Portalu. Wkład ten polegałby na przygotowywaniu artykułów na tematy związane z chemią i biologią, opisów substancji do Bazy związków chemicznych i opisów doświadczeń chemicznych, zarówno tych bardzo prostych, jak i syntez różnorodnych związków. Opisy związków i doświadczeń/syntez należy wykonywać z wykorzystaniem dostępnych szablonów. Opisy wykonane niezgodnie z szablonami nie będą publikowane. Szablony są ogólnodostępne również na Portalu. Za pisanie oraz umieszczanie tekstów na Portalu Autor nie otrzymuje pieniedzy!!!

W razie wątpliwości proszę konsultować się ze mną, przez pv.

Dziękuję,

w imieniu Administracji,

Oxygenium.

0

Share this post


Link to post

Tylko mam takie pytanie. Na niektórych forach surowo zabronione jest pisanie jakichkolwiek wzmianek o materiałach wybuchowych. Czy to samo obowiązuje na tym forum ?

Swoim skromnym zdaniem chciałbym dodać, że to czy ktoś bawi się w MW to jest tylko i wyłącznie jego sprawa, nikt nie będzie odpowiadać za coś co się stanie komuś w wyniku przeczytania jakieś wzmianki o materiałach względnie niebezpiecznych, więc nie widzę powodu dlaczego miało to być zakazane : )

Pozdrawiam !

0

Share this post


Link to post

Prywatnie możesz się bawić MW i czym tam jeszcze chcesz, ale nie chwal sie o tym, bo różni ludzie róznie na to patrzą. Nasz Portal, jak równiez Forum i Galeria zdjęć, skierowane sa do ludzi o róznym poziomie wykształcenia, różnym stopniu wiedzy, w tym równiez dla zupełnie początkujących, dlatego piszemy głównie o związkach chemicznych popularnych, częściej spotykanych, ale nie oznacza to, ze wszystko inne jest zakazane. Trzeba zastosować umiar :)

0

Share this post


Link to post

Super :) W takim razie zapraszam do tworzenia opisów związków i reakcji !!!

Opisywac można wszelkie związki i reakcje, jakie tylko chcecie.

Poniżej podaję szablon do opisu związków i reakcji oraz wyjaśnienia. Szablon można sobie ściągnąć, to duża pomoc. Prosze nie zmieniac niczego w szablonach.

wzorzec opisu reakcji.doc

wzorzec opisu związku.doc

Uwagi dotyczące opisu związku.doc

uwagi dotyczące opisu reakcji.doc

0

Share this post


Link to post

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz