• Ogłoszenia

  • rafcio

   Nowa Wersja Forum   28.07.2016

   Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

poirer

Użytkownicy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O poirer

 • Tytuł

 • Urodziny

Informacje profilowe

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Jak zauważyłem aktualnie na forum nie jest aż taka duża grupa osób, która mogłaby prowadzić aktywne dyskusje i stale przebywać w tym gronie. Tylko kilka osób tutaj tak na prawdę czuje się jak w domu. Widzę, że te forum ma bardzo dużą możliwość rozwoju i jest przyszłościowe także może wspólnie wymyślimy co możemy uczynić aby coraz więcej użytkowników rejestrowało się i zostawało pośród nas? Mój pomysł: 1) Ostatnio mój znajomy zakładał forum i wykorzystywał na początku to, że tworzył wiele tematów na forum a potem po miesiącu miał z nich ruch i poprzez to zainteresowane osoby się rejestrowały dopiero. Był to bardzo mozolny proces, gdyż zanim się napisze ok. 100 tematów to troszkę minie, ale zawsze jest to później wartościowy ruch w dobrą stronę. Nawet jeżeli musielibyśmy posiedzieć dłużej nad pisaniem odpowiedzi oraz wymyśleniem ciekawych tematów. 2) Wstawianie linku do forum na innych forach w których się udzielamy 3) Dodawanie forum do płatnych katalogów najlepiej skutecznie zbioru o najwięszych parametrach: http://rank.pl/. To wzmocni pozycje forum na wszystkie frazy kluczowe. Jakieś pomysły z waszej strony?
 2. Cześć
 3. Matura z chemii jest bardzo nieprzewidywalna dlatego sądzę, że bardzo trudno jest się tak na prawdę nauczyć na nią albo wszystko albo nic.
 4. Dzwoń do konkretnej osoby a nie pytaj się bo tak nie dostaniesz odpowiedzi. To są ludzie, który zostawiają reklame i uciekają
 5. To nie jest pasożyt - po prostu spróbuj zachować czystość w domu bądź ktoś Ci to podrzucił a dopiero teraz to wyszło czy po prostu rozwineło się.
 6. Super! Życzę dalszych sukcesów związanych z promowaniem tego projektu bo od dawna go obserwuje, jednakże zawsze jakoś nie miałem okazji się zarejestrować ale nadrobiłem ten czas