• Ogłoszenia

  • rafcio

   Nowa Wersja Forum   28.07.2016

   Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

pollyanna

Użytkownicy
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O pollyanna

 • Tytuł

 • Urodziny

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

1 203 wyświetleń profilu
 1. Tutaj masz 4x więcej w tej cenie: http://galeriamydelisoli.pl/mocznik-ekstra-czysty-perelki Ja mocznik po prostu rozpuszczam w wodzie i pocieram twarz wacikiem, a krem nakładam po kilku minutach. http://ervish.blogspot.com/2015/04/smarujesz-moczem-twarz.html
 2. Ze słodkich piw warto spróbować Erdbeer Porter. Białystok: jeśli chodzi o lokal do polecenia to Multibrowar na Malmeda jest całkiem fajny, ale pod względem asortymentu i tak najlepszy jest sklep Piwa Świata na Słonimskiej, w budynku naprzeciwko kolorowych kamieni- dodam, bo niektórzy nie mogą go znaleźć.
 3. To w ramach uzupełnienia tematu: http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,17664416,Miazdzaca_analiza__Podreczniki_do_wychowania_do_zycia.html
 4. Mnie najbardziej podobały się lekcje w gimnazjum, podczas których omawialiśmy wybrane kraje- klimat, roślinność, faunę, kulturę, gospodarkę; z takich typowo podręcznikowych działów najbardziej lubiłam strefy klimatyczne, ich faunę i florę.
 5. U mnie w podstawówce i klasach 1-2 gimnazum WDŻ prowadziła n-lka biologii, nie mam jej nic do zarzucenia, ale w 3. klasie zastąpili ją absolwentką teologii KUL- temat antykoncepcji w ogóle się nie pojawił, za to zamęczała nas historyjkami o kobietach cierpiących na syndrom poaborcyjny, generalnie przedstawiała argumenty tylko przeciw, nawet w przypadku zgwałcenia albo wady płodu. W LO katechetka poświęciła 1 lekcję na omówienie metod antykoncepcyjnych, odczytała z jakiejś książeczki wady, zalety i oceny moralne poszczególnych rozwiązań (wszystkie okazały się niegodziwe )- tylko że ona portafiła wyjaśnić, dlaczego z punktu widzenia "katolickiej moralności" taka a taka metoda jest "niegodziwa", dlatego tę lekcję uważam za bardziej merytoryczną niż zajęcia WDŻ z panią teolog, które były po prostu nachalną propagandą pro-life i praniem mózgu.