• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

ponka

Użytkownicy
  • Zawartość

9
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O ponka

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

• Kto
    student weterynarii

1. Cześć Czy ktoś z Was był na Erasmusie w Monachium? Albo znacie taką osobę? Chciałabym tam pojechać w kwietniu 2016r., więc za wszelką pomoc będę niezmiernie wdzięczna .
  2. Czy ktoś jeszcze jest chętny? Mamy jeszcze wolne terminy
  3. Cześć w ramach fakultetu z USG jako studenci Wydziału Weterynarii możemy przebadać za darmo Twoje zwierzątko. Z chęcią obejrzymy od środka każdy gatunek, niezależnie od płci, wieku, rasy, wielkości. Wszystkie zwierzęta mile widziane! Jeśli masz w domu przyjaciela i masz trochę czasu w środę ok godz 11-13, to napisz do mnie, a za darmo wykonamy pod okiem specjalistów badanie USG.
  4. Ja również miałąm z nią ćwiczenia. Pierwsze koło w mojej grupie nie zdały dosłownie chyba 3 osoby, wbrew pozorom nie czepiała sie jakoś bardzo. Pamiętam, ze sama popełniłam mnóstwo błędów nawet merytorycznych w mojej pracy, a i tak dostałam 3,5. U niej liczy się logiczne myślenie, czy rozumie się zjawiska, procesy, co z czego wynika, a nie suche kucie na pamięć, co robi dana substancja. przedtermin z farmy to głównie zależy z kim masz ćwiczenia. ja nie miałam z Ś., więc nie będę się wypowiadać, bo pewnie słyszłaś już to samo, co ja, czyli plotki różne. Połoz daje, a przynajmniej dawał, te same pytania co roku na kołach, także trzeba je zdobyć, wykuć odpowiedzi i ma się 5 .
  5. HISTOLOGIA I EMBRIOLOGIA przy zakupie dorzucam płytkę z materiałami do zaliczenia kolokwiów (zdjęcia szkiełek, prezentacje itp.) BIOFIZYKA 10zł notatki z wykładów + sprawozdania, pytania z egzaminów CHEMIA gratis pytania z egzaminów i kolokwiów HISTORIA WETERYNARII 10zł materiały do zaliczenia kolokwiów, prezentacje, pytania z kolokwiów GENETYKA 5zł pytania z kolokwium zaliczeniowego + prezentacje + zagadnienia do zaliczenia przedmiotu AGRONOMIA notatki z wykładów + prezentacje + pytania z kolokwium zaliczeniowego Przy zakupie dorzucam gratisowe materiały w formie elektronicznej, np. zdjęcia, prezentacje itp. od koloru do wyboru . Same przydatne rzeczy. Kontakt priv
  6. CHOROBY PSÓW I KOTÓW ZAKAZY ROZRÓD CHIRURGIA notatki z ćwiczeń i wykładów, pytania do kolokwiów i egzaminów, prezentacje, zdjęcia, potrzebne ksera z książek, książki w pdf, artykuły itp. DRÓB notatki drukowane komputerowe z wykładów i ćwiczeń, wszystko do egzaminu pytania z kolokwiów i egzaminów PREWENCJA artykuły notatki z ćwiczeń i wykładów materiały do egzaminu pytania z egzaminów i kolokwiów PUSZKI notatki z ćwiczeń i wykładów opracowane pytania do kolokwiów i egzaminów ADMINISTRACJA WETERYNARYJNA materiały do zaliczenia kolokwium materiały do zaliczenia egzaminu IMMUNOLOGIA KLINICZNA artykuły notatki z ćwiczeń i wykładów pytania do kolokwiów prezentacje, zdjęcia, potrzebne ksera z książek PASZE notatki z ćwiczeń i wykładów opracowane pytania do zaliczenia przy zakupie dorzucam różne gratisowe materiały (papierowe, elektroniczne…) przy większym zakupie możliwość negocjacji cen! więcej info priv
  7. Jakby ktoś z Was miał jeszcze pytania co do 5. roku, to pytajcie śmiało, bo mam świeże informacje
  8. Generalnie za dużo się nie zmienia, chyba, że sa nowi prowadzący to mogą mieć trochę inne wymagania czego z jakiej książki się najlepiej uczyć. Polecam materiały od starszych roczników, ja miałam od koleżanki konspekty ćwiczeń, wykładów trochę starsze wersje i było tam dużo przydatnych informacji i schematów .
  9. Cześć próbuję przetłumaczyć na angielski moje CV i mam kilka wątpliwości językowych. Jeśli ktoś z Was już ma napisane, to będę wdzięczna za pomoc Jak przetłumaczyć: 1. studenckie koło naukowe 2. opieka przed i pooperacyjna /nad pacjentami w szpitalu 3. pomoc porodowa, udzielanie pomocy porodowej i poporodowej ? Pozdrawiam
  10. Słyszałam, że fajnie jest w Sławie, mała miejscowość, ale jest duże jezioro, więc latem jest tam mały "kurort". Poza tym, pod Warszawą jest kilka rzeźni, można tam nawet na jeden dzień przyjechać i od razu dostać wpis.
  11. Cześć jakie lecznice/ kliniki polecacie na praktyki wakacyjne w Polsce? Jestem na 5. roku, więc ineteresują mnie głównie lecznice, w których dużo sie dzieje i w których można się czegoś nauczyć, a nie tylko patrzeć. Miejsce bez znaczenia, najważniejsze, aby było to w Polsce. Byliście gdzieś i możecie sami polecić? Albo których miejsc unikać? Będę wdzieczna za każdą podpowiedź