• Ogłoszenia

  • rafcio

   Nowa Wersja Forum   28.07.2016

   Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Biol-chemicaa

Użytkownicy
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Biol-chemicaa

 1. Jakim kierunek będzie lepszym wyborem w perspektywie czasu ? Chodzi mi o kierunek w policealnej szkole medycznej .. czy lepszy jest technik farmaceuta czy higienistka stomatologiczna? Proszę o uzasadnienie. ;] A może ktoś jeszcze jakis inny kierunek proponuje ?
 2. Witam ; ) Nie wiem na co się zdecydować - czy lepiej iść na studia na higiene stomatologiczną (3 lata), czy może jednak wybrać studium medyczne z tą samą specjalizacją (2 lata). Jak myslicie, co bedzie lepsze i dlaczego?
 3. Podać argumenty dlaczego plechowce i dlaczego symbiotyczne.
 4. Ja chciałam konkretne argumenty, a nie tekst o porostach.
 5. W zasadzie to niczym wielkim- na studiach jest wiecej toerii niz na studium. Ale chodzi mi o to , co bedzie korzystniejsze w przyszłości- skonczona studia czy jednak studium ?
 6. Napisz notatkę na temat pozytywne i negatywnego znaczenia bakterii w przyrodzie i gospodarce człowieka
 7. A jaki np. proponujesz ?
 8. Witam Chodzę do liceum o profilu biol-chem- fiz i oprócz lekcji rozszerzonej biologii mamy także przedmiot o nazwie edukacja ekologiczna. Profesorka podzieliła nas na grupy i każda z grup otrzymała inny ekosystem do obszernego opisania i przedstawienia na forum klasy przez 45 min ( ciągle gadanie) w mojej grupie jest 5 osób i podzieliłyśmy się materiałem czyli co która z nas bedzie mówić. Trafił nam sie EKOSYSTEM LASU a mi konkrenie temat " Jakim przemianom ulegają lasy?" W internecie jest mało informacji na ten tamat. Znalazłam tylko o sukcesji... Jestem w stanie zapłacić ( cena do ustalenia ) za informacje na ten temat. Chodzi o szczegółowe informacje , które będe mogła przedstawić na forum klasy ( muszę zanjąć tak ok.10 min) Prosze o pomoc gg. 12920683
 9. Witam:) Jestem zainteresowana kupnem. Pisz na gg 12920683
 10. Witam : ) Chodzę obecnie do pierwszej klasy liceum o profilu (oczywistość) biol-chem- fiz Mam nadzieję, że na tym własnie forum Biol-chemików będą mogła porozmawiac na interesujące mnie tematy, moze bede mogła komuś pomoc , a moze ktoś pomoże mi .. Licze na wzajemną współprace i miłą atmosfere ; ) Pozdrowienia na wszystkich użytkowników