• Ogłoszenia

  • rafcio

   Nowa Wersja Forum   28.07.2016

   Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

wieslaw1970

Użytkownicy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez wieslaw1970

 1. Własnie też starałem się dowiedzieć co konkretnie za badanie będzie robione. Ale najwyraźniej kolega stosuje się do tajemnicy lekarskiej jako pacjent (potencjalny :D) Ludzie robią się ostatnio coś zbyt leniwi z całym szacunkiem. Mi zajęło 30 sekund żeby znaleźć info na temat badań krwi. https://otomedi.pl/badania-krwi-typy-badan-wskazania-jak-sie-nich-przygotowac/
 2. Nie ma się czego bać, trzeba po prostu zrobić swoje i już. Badania krwi to takie same badania jak inne, a tylko irracjonalna obawa przed strykawkami i innymi rzeczami może być hamulcem... Inna sprawa gdy chodzi o na przykład jakieś szerzej zakrojone badania szczegółowe. Większość osób która robi tego typu badania to albo: -na operacje -w związku z medycyną pracy Inną sprawą jest to że lepiej wykonywać tego typu badanka w lepszych placówkach, gdzieś gdzie wszystko jest robione szybciej i sprawniej.
 3. Nie ma się czego bać, trzeba po prostu zrobić swoje i już. Badania krwi to takie same badania jak inne, a tylko irracjonalna obawa przed strykawkami i innymi rzeczami może być hamulcem... Inna sprawa gdy chodzi o na przykład jakieś szerzej zakrojone badania szczegółowe. Większość osób która robi tego typu badania to albo: -na operacje -w związku z medycyną pracy Inną sprawą jest to że lepiej wykonywać tego typu badanka w lepszych placówkach, gdzieś gdzie wszystko jest robione szybciej i sprawniej.