• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Qassais

Użytkownicy
  • Zawartość

6
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Qassais

• Tytuł

• Urodziny

Informacje profilowe

• Kto
    Lekarski

1. Ja pisałem maturę w innej szkole w innym mieście ze względu na sytuację rodzinną. Czas na zgłoszenie takowej sytuacji i tak już minął ale mogę tylko powiedzieć że OKE generalnie robi spore problemy z wydawaniem takiej zgody i bardzo często te podania odrzucają. Wiąże się to z szukaniem nowego miejsca w innym mieście bo nie zawsze starczają im te w lokalnym OKE. Jeśli nie masz ważnego powodu to nie warto się w to "bawić". Pozdrawiam
  2. Materiały które oferuję są bardzo dokładne i przejrzyste (nie jest to ksero odręcznych notatek bądź ksero książek!!), zawierają wiele obrazków oraz schematów, tabeli. Łącznie ponad 20 działów, około 400 stron. Obejmują cały materiał omawiany w liceum. Przydadzą się każdemu kto marzy o dostaniu się na medycynę bądź inne pokrewne kierunki. Idealne do przygotowania zarówno do poziomu rozszerzonego jak i podstawowego. Przystępna cena. Więcej informacji na PM lub email qassais@gmail.com
  3. Życie na pełnej petardzie śp. Ks. Kaczkowskiego - czy ktoś czytał i poleca?
  4. Ja uważam, że jeden ze skandynawskich - szwedzki, norweski będzie bardzo fajnym pomysłem, szczególnie z perspektywy ewentualnej pracy po studiach medycznych
  5. Ja polecam Damę w Vanie, bardzo ciekawy film, historia która urzeka http://www.filmweb.pl/film/Dama+w+vanie-2015-733084
  6. Najgorzej jest na pierwszym roku, wchodzi bardzo dużo wymagających przedmiotów tj. biologia medyczna, anatomia, histologia gdzie potrzeba spędzić dużo czasu na cóż...kuciu materiału, jednak potem jest już lepiej, pojawiają się przedmioty kierunkowe, takie jak ergonomia, stomatologia przedkliniczna zachowawcza, stomatologia dziecięca, chodzi się robić przeglądy dzieciakom w przedszkolu. Moim zdaniem jak najbardziej warto, chociaż trzeba liczyć się z tym, że na początku będzie to duże wyzwanie.
  7. Wcześniej też nie było szczegółowych pytań z tego zakresu. Radziłabym skupić się na pozostałych działach bo szansa na to że pojawią się pytania z dziejów Ziemi jest mała, a nawet jeśli to nie więcej niż za 1pkt. Powodzenia na maturze!