• Ogłoszenia

  • rafcio

   Nowa Wersja Forum   28.07.2016

   Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

Santana

Użytkownicy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O Santana

 • Urodziny

Informacje profilowe

 • Płeć
  Kobieta
 1. Perfumy to nie tylko zapach, to wysublimowany produkt, który zaspokaja różne potrzeby ich właściciela. Kto ceni prestiż, to doceni również taki flakonik https://yasmeen.pl/perfumy/flakony-po-perfumach/bajkowo-zdobiony-flakon-sahar.html
 2. Interesuje mnie cykl rozwojowy i zwyczaje pcheł. Chcę o nich wiedzieć jak najwięcej, ponieważ dopadły mojego kota i nie wiem jak z nimi walczyć. Co grozi mojemu kotu, jeżeli pchły wybiorą go na swojego żywiciela? Tu znalazłam odpowiedz https://mojzdrowyfutrzak.bayer.com/pl/zdrowie/jakie-problemy-zdrowotne-moga-wywolac-pchly-robaki-kota/ Co skutecznie mnie wspomoże w walce z tym okropieństwem?? Potrzebuje rady co do jakiegoś dobrego środka na pchły?
 3. Więc tak, z tymi sklepami laboratoryjnymi jest ciężko. Stacjonarnych jest stanowczo za mało, w zasadzie są w większych miastach. Do tego mają też wysokie ceny i często trzeba długo czekać na zrealizowanie zamówienia. Proponuję skontaktować się ze sklepem Multi Gastro Można w nim zakupić bardzo dobry sprzęt laboratoryjny, z którego sama korzystam. Między innymi z takiej chłodziarki https://multigastro.pl/pl/c/Chlodziarki-laboratoryjne/3141 do przechowywania materiału do badania. Spisuje się rewelacyjnie!
 4. Mam problem z zakładaniem soczewek, normalnie się nie da!!! Gdy tylko soczewka dotknie oka, to automatycznie moje oko mruga i soczewka wypada. Jak albo, gdzie mogę nauczyć się zakładać soczewki?! Długo trzeba się uczyć zakładać? Czy macie jakieś swoje metody? Proszę, pomóżcie mi!