• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

silvae

Użytkownicy
  • Zawartość

8
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O silvae

• Tytuł

• Urodziny 09.02.1998

Informacje profilowe

• Zainteresowania
    Sen
  • Kto
    Lekarski
  1. Pamiętajcie, że to KO ocenia prace ze swojego regionu, więc wychodzi na to, że lubelskie nie lubi lubelskiego... xD a to w sumie bardzo niekorzystnie, bo potem próg jest taki sam w całym kraju, i jeśli jeden Komitet bardzo tnie punkty, to po prostu z tego regionu uczestnicy mają ciężej.
  2. Jejku, pszczoły brzmią spektakularnie w porównaniu do mojej allelopatii... co prawda badam ją w nieco odmienny od klasycznego sposób, co nie zmienia faktu że to jednak allelopatia... ale nauczycielka mnie przekonała słowami, że "pani oceniająca allelopatię zawsze daje dobre recenzje" xD
  3. A dziękuję, dziękuję ^^ Tobie również życzę powodzenia. Co robiłeś w swojej pracy, jeżeli mogę zapytać?
  4. Przerobione mam tak 1/3 materiału takiego klasycznego rozszerzenia, potem jak dostałem Campbella to zacząłem go od początku i dopiero z nim będę przerabiać tę resztę. Haha, wiesz, ja też mam tylko nadzieję, że skończę w lipcu. Taki był pierwotny plan, chociaż już teraz dopuszczam margines przedłużenia na dwa tygodnie sierpnia ^^ jednocześnie dalej dążąc do skończenia w lipcu.
  5. Hej hej :-) Ja "tworzę" moją pracę badawczą i przerabiam sobie Campbella. Chciałbym do końca lipca skończyć go i poćwiczyć trochę na testach z poprzednich lat (bo teraz to mi wychodziło 50/100 więc bardzo słabo :/) i zobaczyć jak będzie szło i ile jeszcze mam do zrobienia.
  6. Opatów nie polecam, 2/10 xD Mam na myśli, mieszkam tutaj i naprawdę maaało mamy do pokazania. Podziemia są na pół godziny, potem jakieś kościółki i... koniec? Co kto lubi, ale nie chciałbym, abyście były zawiedzione. Zwykło się u nas mówić, że najciekawsza w Opatowie jest Biedronka.
  7. Śmierdzi mi Ostrowcem Św.? ;-) Idź do najbliższego. Serio. Polecam.
  8. Wiemy, że mocznik jest głównym produktem przemiany materii azotowej ludzi. Jednakże u człowieka występuje w organizmie w stopniu znaczącym kwas moczowy i oczywiście jest on wydalany w moczu (przecież org. ureoteliczne zaczynają się od jedynie powyżej 50% mocznika jako azotowego produktu przemiany materii!). Zaryzykowałbym więc, że to on może odpowiadać za nieznacznie przecież odchylenie pH moczu od obojętnego. Nie mogę być pewien tej odpowiedzi, jednak moim zdaniem trzeba uwzględnić co konkretnie obniża pH.