• Ogłoszenia

• rafcio

Nowa Wersja Forum   28.07.2016

Widzisz problemy skontaktuj się z Nami: redakcja@biomist.pl

sokrates

Użytkownicy
  • Zawartość

1
  • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Licznik lajków.

O sokrates

• Urodziny 24.01.1983

Informacje profilowe

• Zainteresowania
    popularnonaukowe
  1. mam podobny problem, ale po ponad 10 latach palenia... również mam stosunkowo niską samoocenę, problemy ze skupieniem i jestem bardziej podatny na stres ograniczyłem kontakty z ludźmi, których podejrzewam o obłude, choć to może być tylko wtórna iluzja po trawie (i po poznaniu mentalności dr house'a marihuana wykazuje działanie terapuetyczne, (m.in. przeciwbólowe), ale tylko w określonych przypadkach chorób przewlekłych - np. jak kiedys bolał mnie ząb i z nadzieją znieczulenia zapaliłem, było jeszcze gorzej ostatnie badania (nie jestem w stanie przedstawić źródeł) dowodzą, że nałogowe palenie trawy wywołuje zmiany w korze mózgowej, szczególnie u osób młodych, co objawia się brakiem koncentracji, obojętnością itp. dlatego wszystkim młodym amatorom odradzam marihuany, szczególnie w trybie codziennym, od czasu do czasu można spuścic z ciśnienia, ale codzienne jaranie odrywa od rzeczywistości... według mnie wróci do normy, ale detoks powinien być minimum roczny w połączeniu ze zdrową dietą i dużą podażą niegazowanej wody mineralnej, mi osobiście bardzo pomagają ćwiczenia fizyczne (siłownia, rower, bieg), po których wzrasta poziom endorfin poprawiających samopoczucie - traktuje to jak zamiennik trawy....