Oxygenium

Startuje nowy konkurs !!!!

5 posts in this topic

Uwaga!

Startuje nowy konkurs!

Do wygrania cenne i przydatne nagrody!

Jeśli dysponujesz czasem, lubisz pisać różne teksty, interesujesz się szeroko rozumianymi naukami przyrodniczymi, a chcesz zdobyć ciekawą nagrodę, napisz dla Portalu / Forum Biomist artykuł. Musi dotyczyć on biologii, chemii, fizyki, medycyny, temat dowolny. Na napisanie ciekawej, wartościowej publikacji masz cały miesiąc. Do zdobycia ciekawe i wartościowe nagrody. Konkurs będzie ogłaszany co miesiąc. Zwycięzca comiesięcznej edycji konkursu, oprócz nagrody, zostanie równiez wyróżniony opublikowaniem swojej pracy w Gazecie Wydziału Technologii i Inzynierii Chemicznej ZUT w Szczecinie.

Szczegóły już wkrótce !!!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!!!

Poszukujemy również sponsorów nagród w naszym konkursie - nazwa darczyńcy (nick, nazwisko, wg życzenia) zostanie również ogłoszona

0

A na jakim poziomie pisać ten artykuł? Temat już mam, ale nie wiem jak dobrać język. Jaka jest grupa docelowa tego portalu?

0

A na jakim poziomie pisać ten artykuł? Temat już mam, ale nie wiem jak dobrać język. Jaka jest grupa docelowa tego portalu?

Napisz tak, by zaprezentowana treść była zrozumiała i ciekawa dla ludzi na różnym poziomie wiedzy. Nie chcemy narzucać poziomu, ale załóżmy, że publikacje będą czytać ludzie, którzy mają jakieś pojęcie z nauk przyrodniczych.

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz