• 0
biomitka

swędzi głowa- co robic?

Question

Od jakiegoś czasu strasznie swędzi mnie głowa, używałam już kilka szamponów ale nic niedziała, boję się że mogą to byc jakieś pasożyty, co mam robic? Pomożecie?

0

8 answers to this question

• 0

Wziąć odpowiedni grzebień, białą kartkę papieru albo płachtę i sprawdzić obecność pasażerów na gapę.

0

• 0

To plus sprawdzić, czy włosy nie wypadają np. z powodu grzybicy. Ew. alergia na jakiś szampon, ale skoro używałaś różnych, to mniejsze szanse.

0

• 0

Powyższe rady plus zadaj sobie pytanie czy to nie ze stresu :) ja tak miałam w trakcie egzaminów..sporo czasu mi zajęło by poznać przyczynę i przestać się drapać gdy się uczyłam, stresowałam czymś..sporo czasu swędziało nadal ale biłam się po łapach xd teraz mam spokój :)

0

• 0

Stres to raczej nie jest :(  nie mam się nawet czym stresowac? Czy możliwe jest abym zaraziła się od kogoś w szkole?

0

• 0

Wszystko możliwe jeśli nie zaczniesz wykluczać opcji.. martwienie się po forach nic nie da, a tylko dalej będziesz się zastanawiać i coraz bardziej denerwować. Mykaj pokazać to jakiemuś dermatologowi, nawet jak znajdziesz jakichś milusińskich na włosach sama zyskasz tylko to że się zestresujesz. Pamiętam jak ja się zestresowałam dziwnymi stworami na włosach, dzień wcześniej zajmowałam się wodnymi ptaszorami i okazały się pasożytami piór.. niegroźnymi bo piórek jeszcze nie mam na głowie XDD, wystarczyło raz głowę umyć ale co ja się stracha najadłam :b

0

• 0

W to wierze tych paskudztw jest tyle że aż strach. Dzięki za doradę spróbuje się umówić do tego dermatologa zobaczymy co mi powie;/ Mam nadzieje że to nie są żadne pasożyty.

0

• 0

Dzięki za doradę spróbuje się umówić do tego dermatologa zobaczymy co mi powie;/ Mam nadzieje że to nie są żadne pasożyty.

Jakbym doradę miała, to bym nie oddała ;b jestem nałogowym pożeraczem ryb :D

A na poważnie, to trzeba być dobrej myśli :) ja już parę razy się zdenerwowałam i okazało się że na darmo. Może to tylko jakaś nadwrażliwość skóry? Lekarz oceni :)

0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz