tomek457

Synthos chemical award - konkurs dla zdolnych chemikow

4 posts in this topic

Synthos ogłosił właśnie konkurs na najlepszego polskiego chemika- innowatora w dziedzinie chemii. Kandydat  powinien dokonać odkrycia naukowego lub opracować wynalazek, który został wdrożony lub ma szansę zostać wdrożonym. Ważne jest to, aby dokonanie realnie wpływało na rozwój polskiego przemysłu chemicznego. Nagroda jest cenna, bo Synthos ufundował dla zwycięzcy aż milion złotych.

0

Share this post


Link to post

Synthos od lat współpracuje z naukowcami, dobrze, że stara się w ten sposób promować badania naukowe. Jestem ciekawa, kto zostanie pierwszy chemikiem-innowatorem w Polsce, wartość nagrody robi wrażenie.

0

Share this post


Link to post

Miejmy nadzieję, że milion trafi do odpowiedniej osoby. Swoją drogą macie jakiś faworytów? Ja nie za bardzo orientuję się w temacie, ale chętnie poczytałbym o ich osiągnięciach. Ciekawe czy będzie do wglądu lista zgłoszonych do konkursu.

0

Share this post


Link to post

To pierwszy taki konkurs, także trudno powiedzieć czy będzie można zerknąć na listę zgłoszonych kandydatów, ale według mnie powinniśmy mieć taką możliwości.Idea jest dobra, zobaczymy czy wszystko pójdzie zgodnie z planem i dobrze się przyjmie.

0

Share this post


Link to post

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz • Podobna zawartość

  • Przez chomik06
   Dzień dobry
   Jestem uczniem podstawówki, któremu udało się przejść do etapu rejonowego w konkursie przedmiotowym z fizyki. Jako że ferie są tuż za rogiem i będę posiadał dużo czasu chciałbym się zapytać czy ktoś posiada zadania z zakrsu wymagań na ten etap. Byłbym bardzo wdzięczny, ponieważ sam nie posiadam żadnego zbioru zadań konkursowych z fizyki. :) 
   W załączniku przesyłam cały zakres wymagań na ten konkurs. Dodam też, że zrobiłem zadania z poprzednich lat, z większości kuratorium i dlatego pytam o zdania.
   Gdyby ktoś się pytałem z jakiego województwa jestem, odpowiadam: łódzkie.
   zakres-wymagan-fizyka.doc
  • Przez Oxygenium
   Witam wszystkich miłośników szeroko rozumianych nauk przyrodniczych
   Jestem Oxygenium, z wykształcenia chemik-pedagog. Oprócz chemii interesuję się psychologią, pedagogiką, religioznawstwem, lubię łazić po górach, wypoczywać czynnie na działce, jeździć rowerem, czytać książki. Ponadto dziergam na drutach, piekę chleb, obserwuję przyrodę.